Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 2 hete szúrattam az orrpiercin...

2 hete szúrattam az orrpiercingem (karika),1 hete bepirosodott. Ez normális?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt vele még az első héten, betartottam a szabályokat, fertőtlenítettem. Viszont második héten piros pukli keletkezett körülötte, ami már több napja sem akar elmúlni, bármivel kenem. Egyébként fájni nem fáj. Be van gyulladva vagy ez ilyen kevés idő után még normális?
2014. szept. 20. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de arra tippelek, hogy allergiás vagy az ékszerre. Szerintem jobban teszed, ha megnézetteted a piercereddel.
2014. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már írtam az egyik kérdésedhez, hogy vadhús. Ha a Tetran se segít próbáld ki az Octenisept spray fertőtlenítőt nekem számtalanszor segített. Előbb-utóbb elmúlik, de bármikor vissza is nőhet.
2014. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!