Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlotok...

Milyen sminket ajánlotok hétköznapra egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok :) Tanácsot szeretnék kérni sminkeléssel kapcsolatban...fehér bőröm van, kék mandula formájú szemem, és sötét barna hosszú hajam. Milyen sminket ajánlotok a mindennapokra? :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. nov. 9. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy csináltuk a kislányommal, hogy kerestünk egy profi sminkest és ő kisminkelte. Kipróbálták, mi áll jól neki, tanácsokat adott, megmutatta a trükköket.Több, mint két órát szórakoztak, őrületes a különbség, ha ezt szakember csinálja. 5e ft-ot kért ezért az alkalomért, de szerintem megérte.
2014. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A tiszta bőr a legszebb. Főleg a te korodban.
2014. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen csak valami természetes hatásút használnék: alapozót/BB krémet ha csúnyább a bőröd, púdert ha kifényesedik, a bőrhibákra, szem alá korrektort. Ha sápadt vagy (pl. ha lealapozod az arcot, eltűnik a természetes pír), használj egy kis pirosítót is, világos bőrön szerintem sokan tud dobni, hogy ne tűnj betegesnek.

Szemedre szempillaspirál, ha akarod ki is húzhatod, csak ne erősen, a szádra meg valami ajakápoló/természetes színű szájfény.

Ennél több szerintem hétköznap felesleges, kevesebbet lehet nyugodtan (meg ugye sminkelni se kötelező). :) Pl. nyilván ha nem karikás a szemed és hibátlan a bőröd, felesleges a korrektor-alapozó, elég csak a szemedet festeni. Ha csak 2 kicsi pattanásod van és amúgy egyenletes, tiszta bőröd, nem kell lealapozni az egész arcod, elég oda korrektor. Ha meg természetesen hosszú, sűrű, fekete pilláid vannak, nem biztos hogy kell spirál.

2014. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet, szerintem elképesztően gyönyörű lehetsz a leírás alapján, és ezt a természetes szépséget kár lenne elrontani.
2014. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi sminket, de ha nagyon szeretnél akkor tus és szempillaspirál
2015. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!