Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes sminket venni?...

Hol érdemes sminket venni? Hol éri meg? 😄

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ahol találsz olyat ami neked megfelel. De mondjuk érdemesebb DM félék helyett Marionnaud és Douglas félékben nézelődni.
2014. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de kedves első válaszadó, szerinted miért jobb ott vásárolni, mint pl. a DM-ben vagy a Rossmannban? Én mindig ezekben szoktam sminket venni, az általad írt boltokban még nem jártam, ezért kérdezem. :)
2014. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Catrice termékeket használok és nagyon meg vagyok velük elégedve, ezek nem is túl drágák. Rossmann, Müllerből beszerezhetők.


Ha annyi pénzed van, hogy mind egy az ár, akkor Douglas, azon belül is ajánlom a Bourjois-t. Nekem csak egy alapozóm van a márkából, igaz 5 ezer Ft volt, de tökéletes alapozó, és bár nem olyan lényeges, de isteni illata is van :D Volt már szerencsém tesztelni más Bourjois termékeket és szuperek.


Szóval olcsóbb sminknek a Catrice-t ajánlom (Rossmann, Müller)


Középkategórásból pedig a Bourjois-t (Douglas)

2014. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Essence-olcsó+jó+tartós+minőség
2014. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek ❤❤
2014. nov. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!