Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A mágneses orrpiercing veszély...

A mágneses orrpiercing veszélyes milyen érzés viselni érzed hogy ott van és feltudom szippantani?

Figyelt kérdés
Még sose volt ilyenem de nem szeretnék lyukasztást viszont tetszik.szóval volt már vkinek ilyen és lett tőle baja?

2014. nov. 13. 11:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké!Akkor mit csináljak vele? Nézegessem? :D
2014. nov. 14. 15:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Oke, akkor tedd be, de ne sírj ha majd felszippantod. A ragasztos miert nem opció?
2014. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A fülemre raktam. :)

Köszi, nem nem merem betenni az orromba. :S


Hm majd akkor nézek olyan ragasztósat.:)

2014. nov. 14. 16:00
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem tudom, hogy megoldottad-e már...de én tudok olcsóbb megoldást...nekem titokban volt kiszúrva a fülem, és hogy ne vegyék észre a lyukakat, én leragasztgattam őket kínaiban meg ilyen helyeken kapható öntapadós díszítőkkel...

Ilyen kis kőszerű valamik, maguktól felragadnak, bár a ragasztó idővel elenged (ha le-fel szedegeted), de azért elég tartós, ha nem piszkálod...azt biztosan nem szippantod fel, és csak pár száz forint egy csomag...:D

2014. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Okés megnézem kínaiban. :)

Nekem műtötték az orromat ezért nem szeretném lyukasztgatni se.De ez a matrica jó ötlet.

2014. nov. 15. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!