Fültágítás otthon?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és az érdekelne hogy hogyan tudom kitágítani a fülem kb. 14 mm-es re otthon. Olvastam hogy lehet fültisztító pálcikával de akkor úgy menjek suliba is hogy benne van ? Előre is köszi a válaszokat :)

2014. nov. 16. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nyilvan. Mondok ket modszert. Az egyik kb 1500 ft, a masik 0.


1. Veszel egy 1.2-es piercinget (barmilyen lehet, patko, banan, stb), es azt rakod be. az utan mar be tudod tenni az 1.5-os tagitot, onna pedig haladhatsz fokozatosan.


2. Csinald ugy, hogy levaagsz egy hoszabb darabot, mint a fulcimpad (ferden vagd, hogy konyebb legyen becsusztatni), es reszeld le, hogy ne sertse meg a fuled. plusz fertotlenits. ha nagyon nehezen megy be, akkor testapolo.

2014. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ha érdekel hogy én hogyan csináltam akkor írj bátran. :)
2014. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Halihó :)

Én különböző méretű szívószálakkal, fültisztítókkal csináltam, de nagyon vigyázni kell, hogy mindent megfeleően fertőtleníts és hogy ha hajlékony dolgokkal tágítasz, hogy ne törjön meg, mert nagyon csúnya sebeket tud csinálni. Én akkor vettem tágítót, mikor kb 5mmes lett a fülem :)

2014. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!