Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehet sminkkel...

Szerintetek lehet sminkkel szaunában menni, ha igen milyennel?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal megyünk, nem szeretek smink nélkül menni bárhová is, nem azért mert egy smink mániás cica nő vagyok csak szeretek jól kinézi.Köszi!
2014. nov. 18. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak sminkkel nézel ki jól akkor az elég ciki. Többet kéne arcápolással foglalkozni és kevesebbet a sminkeléssel.

A szaunában mindenféle smink le fog folyni.

2014. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Le fog folyni, másrészt pedig a gőz megnyitra a pórusokat, amibe gyönyörűen belemegy a smink, és pattanást okoz
2014. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 válaszoló ha normalisat nem tudsz írni akkor semmit ne írj, szerintem csak szeretnél úgy kinézni ah én, olyan "gázosan", foglalkozok arc apolassal, de egy smink mindig dob az ember kinezeten...ha te küldesz magadról egy képet akkor én is, mert nagyon kíváncsi vagyok arra a gyönyörű makulátlan arcodra 😊😀
2014. nov. 18. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én bátran állítom, hogy sminkkel jobban nézek ki,ez egy olyan általános komfortérzetet ad, és szerintem ez teljesen normális. Egyedül a családom, és a barátom látnak smink nélkül, otthon, és szerintük úgy is szép vagyok, én viszont nem vagyok 100%-ig megelégedve úgy magammal. Nem tartom magam csúnyának, egyszerűen csak jobb szeretek sminkkel mutatkozni, és kész. Aki teljesen meg van elégedve magával smink nélkül is, az tök jó,maximumon az önbizalma, gratulálok Neki, szívből, de azért szerintem nem ez a nagy átlag, mindenki változtatna magán valamit. A lényeg, hogy kérdésedre válaszolva, mivel én is ilyen vagyok, esetleg vagy nem mennék el, bár szerintem inkább elmennék, és nagyon enyhe szemceruzát használnék, semmi mást. Mondjuk napközben is egyedül tust, meg ha van időm szempilla spirált használok, de szaunába nem használnék, inkább valami vízálló fekete szemceruzát, és nem túl erősen, hogy ha lefolyik se tűnjön pandásnak, csak úgy eltűnjön :) De ha rám hallgatsz alapozót egyáltalán nem használsz,mert az tényleg pattanást fog úgy okozni!
2014. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 válaszoló Köszönöm. ....3 teljes mértékben hasonlítunk, velem sem az a baj, hogy ronda vagyok smink nélkül, csak egyszerűen jobban érzem magam vele...nagyon köszi 😙😊 én is erre gondoltam
2014. nov. 18. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Szívesen :) szerintem ez tipikusan az a téma, amivel kapcsolatban sokan így éreznek, csak nem merik bevallani, mert jönnek az olyanok, akik azzal dobálóznak, hogy tuti ronda vagyok, mert sminkelek..Szerintem pedig, aki sminkkel szép, az alapjáraton is az, csak a smink kiemeli jobban azt, ami szép rajta :)
2014. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

... es amugy mit szeretnel? Tanacsot, vagy egyutterzo szavakat, hogy igenis, menj csak sminkkel szaunaba, mert mindenkepp csakis sminkkel lehet emberek kozott megjelenni...?


Tok mindegy mit kensz magadra, le fog folyni, es ugy fogsz kinezni mint egy pandaba oltott horrorbohoc. Csinald csak, csak ne sertodj meg, ha kirohognek.


Mivel azt hiaba is mondanam, hogy a smink nem tesz tul jot a borodnek, ha a 90+ fokos levegoben beleeg, nem is mondom.

2014. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem arra vágyok, hogy biztassanak vagy javasolják azt ami nem úgy van, hanem, hogy mit javasolnak, tisztában vagyok vele, hogy nem előnyös sőt. ....de én egy minimalis alapra gondolok ilyen esetben a smink szóra...ismeretlen puszta ember! Én soha nem reagálnak így egy idegen kérdésére, ha van véleményed írd le kulturáltan esetleg Köszönöm. .....
2014. nov. 18. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Imádom az emberek jóindulatú alaptermészetét :D :D (ezt főleg annak üzenem, aki lepontozott, mert normálisan elmondtam a véleményem ;) )
2014. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szaunába semmiképp se sminkelj. se szemfesték se alapozó. lefolyik, a bőrre káros ezen a magas hőfokon, ez pont ellentétes a szauna egészséges jellegével. sokan még fürdőruhát se vesznek fel...

sztem a barátaid nagyon furának találnák ha sminkben mennél szaunázni.


sztem ha az ember a barátaival uszodába, strandra, vagy szaunába megy, akkor bele kell törődnie hogy oda nem fog sminkelni meg fullosra kicsípni magát, viszont a többiek se fogják, ezért nincs is sok értelme.


de ha mindenképp nagyon zavar, h nem sminkelhetsz, akkor csináltass műszempillát, az még nem akkora nagy változás, a sminktetoválás lenne a másik ötletem dehát az csak 1 alkalom miatt elég hülyeség lenne.

2014. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!