Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen cipőt vennétek fel...

Ti milyen cipőt vennétek fel ezekhez a felsőkhöz? Milyennel 'illik' össze? Segiitsegetek!

Figyelt kérdés

Tavasszal majd ha ilyen hosszított felsőt veszek, milyen cipővel vehetném fel? Magassarkún kívül,mert suliba lenne.

Azért egy tenisszel nem, ugye? Mit gondoltok? Nekem fogalmam sincs...

[link]



[link]



[link]


2014. jan. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Topánka esetleg:)

De az első és utolsóhoz egy magassarkút tudnék elképzelni, de nem ilyen 10 centis sarokra gondolok, hanem vannak a boltokban ilyen topánka fazonú magasított sarkú cipellők. Az nem olyan vészes:)

2014. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó képet nem adja be, de az elsőt nagyon gyorsan felejtsd el. Hihetetlen olcsónak tűnik, és közönséges is.

A kérdéshez visszatérve, szerintem akár most is vehetsz hosszított felsőt, és egy lapos kis balerinával romantikus hatást érsz el, a sportcipővel meg kicsit sportosabbat.

2014. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Jaj nem pont ezekre gondoltam, csak példák. Szeretem az ilyen felsőket, amelyek fenékig vagy az alá érnek.

Most mondjuk jó csizmával, de ha eljön a tavasz topánkához még kicsit hideg van viszont csizmához meleg, akkor más megoldás nincs? Egy tenisszel nagyon hülyén nézne ki?:S

2014. jan. 12. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Cicagatya + topánka,balerinacipő.:)
2014. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ömm vannak ilyen kicsit vékonyabb csizmák, amik nem ilyen bundásak, és tök jól érzem magam én is bennük, én a CCCben láttam ilyeneket, szerintem az is passzol. :)
2014. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Balerinacipő :)
2014. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!