Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki nem szereti a parfümöket?

Figyelt kérdés
illetve az talán erős kifejezés, hogy nem szeretem őket, de semlegesek számomra, egyáltalán nem érdekelnek. néha persze van egy-egy illat, ami megtetszik, de egyáltalán nem annyira, hogy 15-20 ezret kiadjak érte. túlárazottak és a legtöbb annyira egyforma. nem is szeretem, ha valaki parfümfelhőben úszik, néha még a fejem is megfájdul tőlük.

2014. nov. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek.
2014. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a túlárazottság túlzás. egy 15-20 ezres parfümből 1 kicsi fújás a nyakadra és 1 napig érződni fog. ebből kiszámolható, hogy annyira nem is rossz az ár-érték arány.

persze sok lány nem tudja ezt, és sokat fúj magára, vannak akik meg direkt, mert szeretnek középpontban lenni. ez olyan mint amikor valaki egy extra kihívó miniruhában érkezik valahova. szereti ha minden férfi őt nézi. ez sima ízléstelenség, nem rájuk kell alapozni.


de nem szabad összehasonlítani, az olcsó bóvli "kölnit" meg az igazi drága parfümöket.

2014. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Én is utálom, másokon is rossz szagolni, magamon sem szeretem. Karácsonykor mindig kapok valahonnan parfümöt, azt használom wc illatosítóként. Sose értettem azt sem miért olyan drága... merthogy nem ér annyit amennyibe kerül.
2014. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem a bóvlikra gondolok. az ilyen 20-30 ezres parfümöket igenis túlárazottnak tartom, általában elég kicsi üvegek és akinek nincsen 4-5 üveg parfümje, amit váltogat, annak azért elég gyorsan elfogy. ha belegondolok, hogy 20 ezerből pl. mennyi könyvet, lakkot, ruhát, finom kaját lehetne venni.. akkor a parfüm nálam valahogy a sor végén áll.
2014. nov. 21. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kerüld a parfümériákat messziről, a te dolgod. Én viszont imádom őket, sőt mániás vagyok, és el nem tudom képzelni hogy nem lehet szeretni az illatokat.
2014. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!