Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az ecset készlet?

Figyelt kérdés

E-bayről szeretnék rendelni készletet, hallottam hogy a MAC dupe az jó. [link]

De találtam még egyet ami nagyon tetszik.

[link]

Mit gondoltok? Nagyon gagyi lehet? Esetleg véletlen van-e valaki, aki már rendelt ilyet?



2014. nov. 23. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyonjok:)

bar nekem a 2. jobban tetszik.

sztem nem gagyi. de nem rendeltem meg ilyet

2014. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, de rendeltem már ecsetet ebayről, teljesen jók szerintem. Nyilván nem szabad elvárni ugyanazt a minőséget, mint egy sokszor annyiba kerülőtől - bár nem sokkal marad el általában - de átlag, civil nőnek tökéletesen jók szerintem.

Bár vannak azért gagyik is, mindenképp olyat (és lehetőleg ugyanattól) válassz, amiről találsz véleményeket termékfotókkal, mert az eladó által feltett képek sokszor köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. :D

2014. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!