Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatal cicababák ráértek egy...

Fiatal cicababák ráértek egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A cicababa kifejezést nem sértésnek szánom. A mindig szuper csinos fiatal csajokat nevezem így.

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetek olyan, mint ti..

Mi az alapvető ápoltságban nálatok? Mit takar a smink nálatok? Mit tartalmazzon a kis retikülöm?


Szeretnék megváltozni. Most sportos vagyok, de nem érzem így jól magam. A nőcis forma jobban tetszik, de soha nem tudom hol kezdjem a változást.stb.


Mire kell mindig odafogyelnem, jó lenne pár tanács, sőt minnél több.


Kérlek ne gyertek a légy önnmagad szöveggel...Köszi.


2010. jan. 29. 22:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Annyira irigyele azokat a nőket, akik a kukát is úgy viszik le, hogy állati csinosak, illatosak. Mindig tökéletesen néznek ki.


Hogy lehetek ilyen én is? Ha sportosak, akkor is jól választják ki a cuccot, ha szexisek, akkor is. Hogy van ez?

2010. jan. 29. 22:07
 2/29 anonim válasza:
21%
Szegény te! :D
2010. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Először is válassz magadnak egy gazdag pacákot, aki mindent megad neked, aki mellett nem kell dolgoznod, és egész nap csak annyi lesz a dolgod, hogy sminkelj, belődd a hajadat és lejárj kondizni.
2010. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ezt kértem, hogy neeeeeeeee!!

Nem az agyatlan libákra gondolok, hanem azokra a nőkre, akik mindig szépek, mindig tudják mit mihez vegyenek fel stb.


Köszönöm a semmit szegény ti!

2010. jan. 29. 22:11
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, egy olyan nő, aki reggel rohanva felkel, gyorsan kirángatja a gyerekeket az ágyból, megreggelizteti, felöltözteti őket, bekészíti a tízóraijukat, utána ő maga is felöltözik sebtibe, rohan a gyerekekkel az óvodába, iskolába, utána rohan a munkahelyre, munka után bevásárol, elrohan a gyerekekért, hazaviszi őket utána nekiáll főzni, vacsorát felszolgálni, mosogatni, ágyazni, gyereket fürdetni, na egy ilyen nő örül, hogy él. EGy ilyen nőnek sosincs tökéletes sminkje vagy haja, vagy műkörme.
2010. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

de mivel fiatal cicababákról van szó, gondolom nem a több gyerekes anyukák életére kíváncsi a kérdező.

hát lássuk én mit csinálok:

először is van stílusom, és mindig a csinos ruhák tetszenek, így nyilván azokat veszem meg, s jól nézek ki. Divatlapok, netes oldalak nézegetésével is meg lehet kicsit tanulni, h mi mivel jó.

smink: alapozó, púder, pirosító, szemtus, spirál, szájfény, és ennyi.

Retikürben: minden, ami a sminkhez kell + kistükör. Gyakran belekukkolok, h lássam minden rendben van-e.

Haj meg. hát őőő nem tudok mit mondani. Fodrász és egy kis idő, amit rászánsz, h mindig rendbe rakd.

Fontos, h figyelj az apróbb dolgokra is. Pl köröm. mindig legyen rendben.

Szóval sok-sok idő. Ami nekem is kevés van, de mindig megpróbálok szánni ezekre egy kicsit.

Sok sikert.

2010. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Művelődj!


Akkor kialakul a saját ízlésed..

2010. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
90%

Na, szal. Kérdéseidre a válaszok:

Retikülödbe kell golyósparfüm,ami azért praktikus mert pici elfér kis helyen és csak egy húzás a nyakadon és máris illatos vagy, szemceruza, fültisztító pálcika, hogy korrigálni tudd, ha elkenődik a szemfestéked:), óvszer ha netán olyan helyzet adódik:) vagy épp a hancúrbogyód(tabletta) aztáán ja és egy összecsukható kis fésücske amin van tükör is:D tök tuti.. hát kb ennyi elég lenne a retikülödbe. Aztán alapvető ápoltság, hogy rendszeresen mosok hajat, ha már érzem, hogy zsírosodik megmosom, fogmosás, dezodor, korrektor ha karikás a szem, parfüm, ami illik az egyéniségedhez..gondos körmök, ugyanis az nagyon lesüt valakiről, hogy milyen a körme. Nem kellenek hosszú karmok az enyém mindig rövid a sport miatt és színtelen de nem koszos!!:) na hát a lényeg, hogy adj magadra és foglalkozz magaddal. Szánj magadra elég időt de ne vidd túlzásba. A szemétlevitelt fogd fel úgy, h jól kell kinézned, mert lehet, hogy épp akkor viszi le a Nagy Ő is a szemetet;)

2010. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Ne hallgass a negatív emberekre, előszöris!! :)

Gondolom fiatal lány vagy, aki valami újat szeretne, nem áll fönn nálad az anyukaszerep...

DE: akinek gyereke van meg blabla, az is tud jól kinézni mindig, mert főzés közben fel lehet venni egy babakék vagy babarózsaszín sportos cuccot, fehér ékszerekkel kiegészítve és máris csinin néz ki az a nő.

Ne hanyagold el magad soha!!

Ha a saját körmöd egészséges és szépen meg tudod növeszteni, csak festesd ki, ha nem, akkor menj körmöshöz és rakass! Most a hegyes köröm nagyon divat, én nem szerettem, de kipróbáltam és nagyon tetszik. :)

A kezed és a körmöd mindig legyen ápolt, használj kézkrémet.

Ruha:

Nos, ha nem értesz adivathoz, olvass utána, ismerkedj meg vele. :) Nézegethetsz képeket cicás lányokról, sztárokról stb.

Menj el bevásárlókörútra. Vegyél sok cicanacit, farmert, állatmintás cuccokat, rózsaszínt, fehéret, feketét, mindent, ami csinos!! Aztán szükséged lesz táskákra, legyen mindenféle mintás, színű meg stb.

Az ékszereket sem hagyhatod ki, divatosak a naaagy fülcsik, amik feltűnőek. A bizsu is megfelel, a lényeg, hogy azért ne a leggagyibbat vedd meg és minden legyen csini.

Nyáron szupi a napszemcsi, abból is elkél párdarab.

Legyenek színes hajcsatjaid, hajpántok, karkötők, gyűrűk........ :)

Ha még nehezen tudsz magassarkúban járni, hát gyakorolj!! Ezt meg kell tanulni!! Hidd el, egy idő után beleszoksz és nem fog fájni a lábad.

Vegyél minél több ilyen cipőt, csizmát, szandit, papucsot stb. A törpesarkúban is lehet egy lány csinos, ezt se felejtsük el! :)

A hajadra nagy gondot fordíts, nem kell szőkére festetned (ha nem vagy az), de mindig legyen nagyon ápolt, sima vagy hullámos és minél hosszabb! A póthajtól azért én...félek...:S

A sminkelést is meg kell tanulnod. A youtubeon sok vidit találsz (makeup tutorial), vagy utánaolvashatsz magazinokban, a neten.

Kísérletezz! Nézd meg mi áll jól neked és gyakorolj! Nem kell vakolatot raknod az arcodra, de azért a szemedet hangsúlyozd ki, a szád is mindig legyen szép rózsaszín, csillogó.

Mindig legyen jó illatod, használj testápolót, fincsi parfümöt, amiből néha a hajadra is permetezhetsz.

Legyél tiszta, ápolt, mindig csinos, de soha ne buta!!!

Legyél magabiztos és higgy magadban, ez nagyon fontos!!

Ja és ha nagyon (!!!!) szereted az állatokat, vehetsz magadnak egy kiskutyust, vagy menhelyen is találsz picurkát és úgy neveld, mint egy igazi kutyust, szeresd nagyon! De tényleg csak akkor, ha jó sora lenne a drágának, semmiképp ne divatból!!

Utolsósorban ajánlom figyelmedbe a Dr.Szöszit, a Házinyuszit meg a Cosmot! :)

Remélem segítettem!!


18L

2010. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nézd, nem tudom, hogy a 22 fiatalnak számít-e neked, de van pár tippem.

Nem mű vagyok, hanem természetes, ezt szeretném leszögezni.

Kezdjük.


Haj: ha fested, akármilyenre, természetes színt válassz. Hacsak nincs valamilyen extrém száraz vagy extrém zsíros hajad, akkor zsíros/normál hajra való sampont használj, és száraz hajra való balzsamot. (Ha fested, akkor festett hajra valót a balzsamból.) Hetente egyszer használj hajpakolást, ha lehet, hidratálót v. táplálót. Ha lehet, ne szárítsd meg, ne vasald, ne hajsütőzz. Ne használj hajzselét. Használj hajformázó krémet v. hajhabot. (Én nem is fésülködöm.)


Arc: tisztítás, tonizálás, hidratálás. Reggel, este. Arctisztítóból bőrtípusodnak megfelelő. Tonikból NE használj alkoholosat! (Alcohol Denat. ne legyen az összetevők közt!) Hidratálóból estére valami könnyűt. Nappali krémben mindig legyen SPF (napfényvédő). Télen is legalább 15 faktoros. Hetente egyszer radírozz. Arcpakolást bőrödnek megfelelően. (Nyugtató, tápláló, hidratáló, stb.)


Test: heti egyszer radír. Testápoló.


Köröm, kéz, láb: reszeld formára, polírozd. Vágd rövidre. Lakkozz. (Nekem pl. fehér.) Lábon is.

Kézkrémből napfényvédős. Lábat radírozz hetente 1X és lábápoló krémezz.


Smink: természetesre megyünk. Mindig így csináld: tisztítás, tonizálás, hidratálás. Világos korrektorral "vedd ki az árnyékokat" az arcodról. (Szem alatt, száj körül, állon.) Zölddel fedd le a pattanásokat, ha vannak. Sötéttel pedig "tegyél be árnyékokat". (Pl. ha nagy az állcsontod, árnyékold be, és kisebbnek tűnik.) Ez mind bonyolultan hangzik, de fél perc alatt megvan. Alapozd le magad VÉKONYAN. Aztán minimális ÁTTETSZŐ púder. Húzd ki a szemöldököd ECSETTEL ÉS SZEMHÉJPÚDERREL, ne ceruzával, mert ronda lesz. (És ne szedd túl a szemöldököd, most az eredeti a divat. A kósza szőrszálakat kapd ki.)Használj pirosítót. Ha akarod, fesd ki a szemhéjad, de hétköznap nem muszáj. SZEMPILLASPIRÁL a legjobb barátod mostantól. És egy kis szájfény. ESTE MINDIG MOSD LE A SMINKET ALAPOSAN.


"Illatos" úgy lehetsz, ha a parfümödből nem a bőrödre, hanem a hajadra fújsz egy lehelletnyit.


Ha van még kérdésed, tedd fel, megpróbálok segíteni!

2010. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!