Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hívják vagy hogy nevezik...

Hogy hívják vagy hogy nevezik azt a táskát, amit a kínaiban lehet általában kapni?

Figyelt kérdés

Nem sokat írtam a kérdésből:'D

De ilyen nagy és azthiszem 3 fajta nagyságù van. A legnagyobb ilyen utazásokhoz jò.

Nekem a kicsi vagy a közepes kéne:)

A mintája párcusmintas ilyen fekete kigyószerű minta meg régiújság mintás. Kérlek segitsek vagy ha képet tudtok küldeni azt is megköszönném!:) 15/L



2014. nov. 27. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrönd?
2014. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Bőröndnek, táskának, borítéktáskának hívhatják, de a szimpla táskajelzővel sem lősz mellé. Nem tudom, miért nem mész be egy kínai üzletbe és kapod le a polcról, majd állsz be vele a sorba. Nem értem a kérdést? Tudod, milyen, akkor minek róla kép? Nem is értem.
2014. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahj:SS lehet n jpl fogalmaztam..

Hat olyasmi mint a borond mar mint lehet huzni:'D

A nagyobbakat:)

2014. nov. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!