Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gumicsizmát úgy általában...

Gumicsizmát úgy általában lehet kapni kínaiban? 21-22-es körüli.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, 1500 volt a sima, 2000 a kivehető béléses!
2011. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó lenne. Jövő héten megyünk nyaralni, és az időjárás előrejelzést elnézve szükség lehet sajnos a csizmára.
2011. aug. 3. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen múlt héten vettem 1590 forinért
2011. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz kínaiban és van felétek Lidl, ott lesz most gumicsizma bébi méretben is, láttam a szórólapon. A Tesco-ban is előfordul, de Aldiban is vettem már. A Karát üzletláncban is szinte mindig van és elég olcsó is.
2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a neten vettem 500ft ért 22-esthasználtan
2011. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem vennék használt cipőt gyrekenek, gumicsizmát meg főleg
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én meg vettem.alig voltlábon,mert sokan még ilyenkor tanulnak járni.1-2 nap felveszi a pocsolyába tapicskolni nem lesz semmi baja tőle.
2011. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem veszek használt cipőt, de gumicsizmát miért ne? Az nem formálódott az előző gyerek lábához úgy, mint egy bőr cipő.

Ki lehet sikálni, és kész. Nem hordják még el ebben a méretben.


És igen, van a kínaikban és Karátban nálunk is 1500-2500 között.

2011. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

A közeli két kínaiban sajnos nem volt. Tesz-veszt is néztem, engem sem zavar gumicsizma esetén, ha használt, úgyis zoknival adom rá. De ez a jövő hétig nem ér ide.

Hétvégén talán Lidl-ben meg tudjuk nézni, de sokszor akkorra már kifosztják a jó dolgokat.

Erről a Karátról még nem hallottam:(

2011. aug. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!