Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítást csinálok magamnak....

Fültágítást csinálok magamnak. Vérzik és gennyes a tágítás miatt, letisztítsam, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Tegnap nyomtam úgy 5 millit át a 4 milliméteren,eléggé be van gyulladva meg fáj,és a lyuk körül látszik az alvadt vér meg folyik a genny,törölgessem valamivel,vagy inkább ne piszkáljam?
2010. jan. 31. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
te hülye vagy, miért nem mész el egy szalonba ahol segítenek? megérdemled, pff -_-'
2010. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fertőtlenítsd le valamivel..és kend be tetrán kenőccsel :)
2010. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, vagy pedig főzzél kamilla teát és azzal is "izélhatod" :D ;)
2010. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

betadine, tetran....

fertőtlenitsd!!!!

2010. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
úristen...szerintem jobb ha kiszeded úgy se fog megmaradni benne nagyon sokáig gennyezni meg fájni fog jobb ha nem kínzod magad
2010. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ki ne szed mert nem fogod tudni visszatenni! Miért kellett egyszerre olyan sokat tolni rajta? Max 2 milit lehetne, hát így persze hogy gennyedzik meg minden. Nem beszólásból mondom, csak hogy tudj róla, nehogy máskor is így járj. Kenegesd betadinnal meg tetrannal a sebet.
2010. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Francokat szedem ki... mindig begyullad,csak most vérzik is és ott az alvadt vér amivel nem tudtam mit kezdjek,majd elmúlik. És a fene fog kidobni rá több ezret hogy a szalonba betegyék. :D

1 millimétert toltam át pluszba... 4 milliméter volt benne,5-nél nem nagyobb amit beletettem. :D Előzőleg szívószál volt,most meg tollkupak,lehet kemény és ez nem tetszik neki... Tetrant megpróbálom. (:

2010. jan. 31. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, akkor elnéztem valamit :DD Akor valószínűleg felsértette a kupak a füled.. pár nap és nemlesz semmi baja :)
2010. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kinyomkodtam este meg most is a gennyet belőle,meg tegnap vettem be egy Rubophen,és most jó,kicsit lement a gyulladás. (:
2010. febr. 1. 06:20
 10/13 anonim ***** válasza:

először is...nem szabad ennyit tolni rajta egyszerre,mert szétszakad a füled,valszinüleg nem birja azért vérzik és gennyiezik,javaslom állj le.hagyd benne de ne nyomd egy darabig tovább,hova sietsz ennyire??

kenjed betadinnnal,meg bepanthen kenőccsel,azis nagyon jó rá.rendszeresen egy nap ahányszor csak látod h kell törölgesd át óvatosan.legjobb ha egy fültisztitót mártasz betadinba vagy kenőcsbe és szépen körbetörlöd.Ja és forgassad rendszeresen(de csak óvatosan!),de ne nyomjad!!!ha már látod h jobb tolhatod tovább:))

nekem is ugyanez volt(csak én nem nyomtam ennyit:))

2010. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!