Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítást csinálok magamnak....

Fültágítást csinálok magamnak. Vérzik és gennyes a tágítás miatt, letisztítsam, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Tegnap nyomtam úgy 5 millit át a 4 milliméteren,eléggé be van gyulladva meg fáj,és a lyuk körül látszik az alvadt vér meg folyik a genny,törölgessem valamivel,vagy inkább ne piszkáljam?
2010. jan. 31. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Könyörgöm egy milliméterrel nagyobbat toltam át rajta!!!

Egyébként már jó,csak gennyedzik,de nem vagyok hülye hogy rögtön tovább tágítsam...(:

2010. febr. 4. 06:22
 12/13 anonim válasza:

a lóf*szt már bocsánat, én volt olyan hogy 6milit toltam a fülemen(most 44milis, ismétlem NEGYVEN NÉGY miliméter.)

és nincs a fülem elvékonyodva se semmi:DD úgyhogy még simán tudnám duplájára húzni és az is tévhit hogy 15mili után szűkül vissza, utána varrni kell, hiszen nekem a 30mili is szűkült 5 milit pár nap alatt..

2010. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Markus11 válasza:
van akinek nem bírja annyira a füle, ez kisebb fülcimpájú embereknél jelentkezik, nálam is, egy köteg genny, meg vér, 1 milis tágításnál, "szakember" segítségével is jelentkezne, én patikai alkohollal fertőtlenítem minden nap nagyritkán kiszedem, és cserélem (szívószál amíg nem végleges) a lényeg, hogy 2 tágítás között teljesen gyógyuljon be, az orrpc-met is magamnak szúrtam, és így fertőtlenítettem és tökéletes, csak ez nyilván a fülnek egy nagyobb trauma, mellesleg, én erre kialakított csigát használok, 5-6 mili a végcél és kész :)
2012. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!