Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül Miskolcon a...

Mennyibe kerül Miskolcon a skin workshop tatoo-ban egy helix piercing szúrása? : )

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és két hét múlva szeretnék csináltatni egy helix piercinget. Mennyibe kerülne ez az sw tatoo-ban? És milyen ékszert tesznek bele? Lehet több közül választani? 1-10-es skálán mennyire fáj egy ilyen piercing?

Előre is köszönöm a segítséget : )



#piercing #Miskolc #fülbevaló #helix #skin workshpo tatoo
2014. dec. 6. 15:33
 1/2 anonim válasza:
szia. nekem Tragus piercingem van, ott csinálták a Skin Workshop tattoo-ban. ez 6 ezer Ft volt, és lehetett válogatni. szerintem a helix biztos többe kerül, 10 ezer Ft-nál nem hiszem, hogy több. Nekem a tragus kellemetlen volt, nem fájt, az ott dolgozó piercinges tényleg profi.
2014. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én más szalonok árait nézegettem, és azoknál olcsóbb volt a helix, mint a tragus. : )

És sokféle ékszer közül lehetett választani? vagy csak 4-5 volt?

2014. dec. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!