Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Nail and go" - mi a tapasztal...

"Nail and go" - mi a tapasztalatotok? Kétszer mentem hozzájuk kényszerből, vagy kifogtam két ügyetlen lányt, vagy alapból ilyen igénytelenek?

Figyelt kérdés
Egyszer manikűrt és lakkozást kértem, ha jobban megerőltetem magam, magamnak is kifestem olyan minőségben, most meg gél lakk eltávolítás volt + manikűr, hát úgy elvékonyította a körmeimet, hogy hajlanak vissza, és érdes a felületük.
2014. dec. 27. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Nekem is csak rossz tapasztalatom van, nem ajánlom senkinek! nulla színvonal. Háromszor voltam, de negyedszer tuti nem oda megyek. A dolgozok csak panaszkodnak, en éreztem rosszul magam h meg akarom csináltatni a kormom. Jol belevágott a nő az ujjamba, verezni kezdett, ráadásul nem volt benne annyi, h bocsánatot kérjen! A végeredmény meg nem szep bordó lett, mint amilyet kivalsztottam, hanem elénk piros. Soha többet nail and go.
2017. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kitti1987_ válasza:
A körmösömhöz való időpontot betegség miatt kényszerültem lemondani karácsony előtt, természetesen új időpontot decemberben már esélytelen kapni. Ezért mentem az Allee Nail & Go-ba. Egy héttel előre személyesen jelentkeztem be, majd odaérvén közölték, hogy nem vagyok beírva...(egyik pultnál sem, ugyanis két pult van...) Fél órát kellett várnom, hogy sorra kerüljek. Kb egy óra alatt valóban megcsinálták S.O.S a körmömet, de nagyon sokba került. Zselé töltés volt, francia lakk rajzolva, két körömre csillám, plusz 6 kő került összesen 10.670 Ft-be...Leesett az állam, amikor meghallottam az árat... Többet ide nem megyek, inkább leszedetem a körmömet, ha hasonló helyzetbe kerülök legközelebb.
2019. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!