Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing? Mi a személyes...

Ajak piercing? Mi a személyes tapasztalatotok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hali!Szeretnék csináltatni vmilyen karika ajak piercinget a közel jövőben . Nektek mi a személyes tapasztalatotok? Nagyon zavaró? Sokszor gyullad be ?Csak mert van a felül lévő porcban egy fül piercingem és az is elég sokszor gyulladt be . Hamar gyógyul ? Hány éves kortól éredemes csináltatni ? Azt olvastam hogy 18 alatt lehet bármikor csak szülői beleegyezéssel , igaz ez ? Előre is köszi a válaszokat :) !

2014. júl. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy egyet még el lehet viselni, kettőt már nem :D Mikor nekem volt csak pár napig hagytam bent, mert mindig vadhús nőtt körülötte és koptatta a fogamat. Sokkal kényelmesebb volt a száras ékszer. Szúráshoz nem javasolt a karika, mert ezerszer nehezebben gyógyul. Először inkább hosszú, száras piercinget szúrnak, később cserélheted karikára. Nekem 17 éves koromban volt először.
2014. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gyógyul nehezebben a karika, csak nehezebben állja meg az ember hogy ne piszkálja, és beleforgatja a mocskot meg a rászáradt trutyit a sebbe.

a fogakat mindkét fajta koptatja. nekem évekig volt, nem éri meg. a karika ráadásul még baromira kényelmetlen is.

2014. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Evésnél vagy beszédnél, mosolygás közben.. mozog a karika a szádban, tehát nehezebben gyógyul ez tény. Ha meg attól félsz hogy koptatja a fogaidat, szilikonos (bioplast) piercinget szúrass!
2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!