Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen kezdje el magát sminkelni egy lány?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat előre is köszi

2014. dec. 30. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Engem anyukám 13 éves korom körül kezdett bevezetni, kaptam egy korrektort, púdért, szempillaspirált, és egy színezett labellot. Később aztán használhattam a semleges, szolid szemhéjfestékeit is, aztán 15 évesen vettem magamnak én is egy palettát.

Mióta művészeti suliba járok, sminkelem magam erősebben, sötétebb rúzsok, vastag tusvonal is akár.

Szóval szerintem egy BB krém, korrektor, púder, szempillaspirál egy 13 éves lánynak is szép lehet.

De erősebb sminkben csak nevetséges.

18L

2014. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Soha, semmikor NEM KELL! Se 18, se 30, se 50 éves korában!


Ha akar, akkor kb. 14 felett (ideálisan inkább 16 felett) próbálkozhat fokozatosan, de kelleni sohasem kell!


A smink csak egy opció.


A megfelelő arcápolás sokkal fontosabb.

2014. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nincs rá szükség, a lányok csak szerepet játszanak a smink segítségével. A legjobb a meleg víz, és a szappan!
2014. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Ha a nők nem sminkelnének kihalna az emberiség!

Szóval csak sminkeljenek nyugodtan.

2014. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Aki tönkre akarja tenni az arcbőrét, az kezdje minél előbb.

40 éves korában olyan ráncos lesz az arca, mint egy 70 évesnek.

Minél később kezdi, és csak alkalmakra sminkel, annál jobb.

2014. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Én 13 éves kpromban kezdtem el sminkelni.Az igaz h. idősebb korunkban csúnya lesz a bőrünk,de én már nem nagyon megyeki az utcára smink nélkül...:/korrektor,púder,pirosító,szemöldökceruza,szemceruza/szemtus(halványan és vékonyan),szempillaspirál,és színezett ajakápoló..ennyi bőven elég:) ha kicsik a szemeid akkor a belső vízvonalad húzd ki bőrszínű szemcerkával...de néz utánna a netem :) ott sok minden le van írva



15/L

2014. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

mint egy 70 évesnek.

Tehát efelett.

2014. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Amikor megjelennek a pattanások használhat korrektort. Amúgy 16 felett.


És tizenévesen mégis minek púder?

2014. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért kell púder, mert tudod tinédzser korban nő a faggyútermelés, tehát zsírosabb a bőr, amit a púder elfed...
2014. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Te jó ég! De komolyan, néhány hozzászóló, hogy lehet ennyire begyöpösödött és primitív! Ha valaki nem ért valamihez inkább maradjon csöndben, ne beszéljen hatalmas blődségeket!!!

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezeken a commenteken(illetve kiegészítem pár az oldalon már ilyen kérdések alatt írtakkal):

"Ne sminkeljenek a nők, soha, elég az arcápolás , szappan."

"Soha, csak ha full ráncos bőrt akarsz"

"Nem kell, egy nő nem ettől szép"

"A sok 12-13 éves màr sminkel, hogy beilleszkedjen, de szànalmas kis csitrik"

"Elég 20 éves korban, de akkor is csak kis korrektor"

Tegyük már tisztába a dolgokat kicsit!!

A smink kiemeli a lányok/nők szépségét és elrejti a hibáikat esetleg. Hozzá tartozik egy igényes nőhöz, hogy sminkel. Jöhetnek a lehurrogó commentek, ez akkor is így van. Természetesen nagyon sok dolog tartozik még a nőiességhez, az igényességhez, nagyon fontos, hogy adjunk a külsőnkre, elszomorít, amikor 30 éves "nőket" borzalmas, toplák cuccokban, smink, frizura nélkül , ápolatlan körömmel látok az utcàn...Rengetegen vannak sajnos...És ennek semmi köze a pénzhez, munkához, családanyasághoz stb. Ugyanis nem kellenek drága kozmetikumok feltétlen mindenből, sem ruhákból, ahhoz hogy jól nézzen ki, és időben sem sokkal több munka előtt akár feldobni. Egy igazi férfi pedig igenis a magukra adó, csinos nőket fogja megnèzni, maximum azért mondja asszonypajtásnak,hogy ne sminkeljen stb., hogy más ne is nézzen rá. Sok nő pedig abban a tévhitben él, hogy elég megszerezni a pasit, esetleg bebiztosítani magukat gyerekkel, aztán le lehet pusztulni(ismét sajnos rengeteg ilyennel találkozunk) aztán a pasi a hibás hogy megcsalta...hát nem... Kicsit elkanyarodtam....Nem azt mondom, hogy nem lehet valaki szèp smink nélkül, dehogynem! Sok embert ismerek aki szép smink nélkül, én is az vagyok! Bőrhibáim sincsenek! Mégsem hagyom el a lakást smink nélkül, és itt nem a vakolatra gondolok, de igenis egy finom bájos szemsminket, kis alapozót, pirosítot feldobok, szájfény...és igenis ezzel kiemelem a szépségem. Ezt láttam a családom összes tagjától, még a nagyijaim is sminkkel,frizurával,divatos ruhákkal, kiegészítőkkel hagyják csak el a házat. Anyu főleg, és dolgozó, családos emberek. Egy ránc nincs rajtuk, genetika is, de sosem volt semmi bajuk a sminktől, pedig pàrszáz forintos noname màrkák is lapultak a neszeszerükben. 12 éves korom óta sminkelek, megtanultam, miből mennyi kell, mi áll jól, nekem sincs semmi bajom, sosem volt egy pattim sem tőle, és nem lettem valami tipikus "tiniri@i", sosem azért sminkeltem,hogy beilleszkedjek vagy akármi,hanem mert alapnak találom a nőiességhez, élvezek sminkelni.

18/L

2015. jan. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!