Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is butaság alapozó...

Szerintetek is butaság alapozót használnom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és rettenetesen makacs és sok pattanásom van!Minden nap tisztom az arcom de ez így önmagában kevés!Először csak korrektort használtam de abból is olyan sok kellett hogy pár hét alatt elfogyott és fégül vettem magamnak egy az arcszínemhez illő alapozót és hozzá egy púdert hogy a helyén tartsa!Sokan azt mondják hogy felesleges mert még csak 14vagyok,de ha nem használom akkor nagyon csúnya az arcom!

2014. dec. 31. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

14 évesen még tényleg korai kicsit. Akár milyen jó márkájú és drága is az alapozó, a bőrödet akkor sem hagyja normálisan levegőzni és emiatt már kb.25 éves korodra nagyon csúnya arcbőröd lesz!

Én inkább a pattanások ellen tennék valamit, rengeteg féle arc tisztító, arcpakolás létezik akár házilag is.:))

2014. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj tonikot, arcradírt. Ha nagyon muszájnak érzed akkor inkább egy BB krémet használj.
2014. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem!több félét láttam már az internete és ,,kotyvasztottam" is már párat de egyik sem használt!Van egy krém amiről csak jót hallottam és nagyon szeretném beszerezni de egyész egyszerűen sehol nincs,internetről meg nem tudom megrendelni!Lehet hogy ismerősen fog hangzani a La Roche-Posai Duo+ arckrém,azt szeretném nagyon de azt mondták hogy gyógyszertárban lehet kapni de voltam ma 3gyógyszertárba és egyik helyen sincs!:(
2014. dec. 31. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Rákattintasz arra hogy "Hol vásárolható meg" és ezután megyek szerint meglehet nézni hogy hol árulják. :)

[link]

2014. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszön szépen!:)
2014. dec. 31. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

A La Roche Posay Effaclar Duo+ tényleg használ :)

Én is kb 13-14éves korom óta szenvedtem a pattanásoktól.Aztán abbamaradtak.. a gond az volt,hogy rengeteg hegem volt.Elmentem bőrgyógyászhoz,és ajánlotta ezt a krémet,mivel még nem voltam 18,ezért a komolyabb kezelések ki lettek zárva.Bár előtte utána képet nem tudok mutatni,de szó szerint,teljesen eltűntek azok a hegek,amiket próbáltam eltakargatni.Közben használtam persze alapozót,de mára ez BB krém lett,mert nem kell akkora fedés sem,mint régen.Úgy 1 hónap után látszott jelentősen a változás az arcomon.És én is csak néztem,mert eddig akármit próbáltam,semmit sem ért.A krém amúgy 3-4000Ft között mozog,és ugye gyógyszertári,vény nélkül kapható.

2015. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia! Én is 14 vagyok, nekem is nagyon csúnya a pattanások miatt a bőröm. Nagyon sok ember hevesen tiltakozik az alapozó miatt, pedig vannak 11-12 éves kislányok is akik rendszeresen kenik össze-vissza sminkkel az arcukat.

Én BB krémet használok(a Garnier BB krémjét olajmentes változatban-> ha olajosat használnék az csak bezsírosítaná a bőröm)

A BB, CC krémek gyakorlatilag ugyan olyanok mint az alapozók,csak színezett testápolók, és nem olyan rossz dolgokból állnak.

Persze, egy pici púder is kell akkor, ajánlom a Rimmel London Stay Matt púderét! Nagyon barátságos összetételei vannak, nem nehezíti el a bőrt, hagyja levegőzni, stb.+nagyon sokan dicsérik!


És én is szeretnék venni egy olyan La Roche-Posay krémet, amit említettél, mert nagyon sok jót hallok róla én is. Szoktam nézni a YouTube-on ilyen YouTubeos lányokat, akik videóznak, tanácsot adnak, és egy csomó csajszi említi a krémet:)))


Remélem tudtam segíteni egy csöppet! BÚÉK :)

14/L

2015. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem,hihetetlenül aranyosak vagytok hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat és a véleményeteket,köszönöm szépen!Igen,tudom hogy az ára a krémnek picit húzós de úgy gondolom nagyon megéri!:) Köszönöm még egyszer és nagyon boldog új évet nektek is!:)
2015. jan. 1. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
A pattanásokra ne használj alapozót, nem takargatni kell, hanem megvárni amíg maguktól elmúlnak. Az alapozó csak ront a dolgon. Ha nem javul az arcod akkor bőrgyógyász.
2015. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.:) en 15 vagyok es nekem is van alapozom es akkor szoktam használni ha nagyon kritikus a bőröm .a kencék tenyleg nagyon sokat számítanak ugyanis volt kb másfél hónap amikor egy kezelés miatt nem használtam mást csak ket patikai krémet.valamennyire segített de miutan elfogytak vettem másféle kremeket,radirokat,lemosokat es ezeket használva volt olyan h semmit(!)nem kentem a fejemre a szem es szajsminken kívül .:)) es fontos hogy soha ne hagyd fenn sokaig az alapozot.mosd le alaposan.am hallottál mar a teafaolajrol?elvileg nagyon hatásos .:) dmben is lehet kapni asszem nyolcszáz körül van.:)
2015. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!