Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez baj? Normális 13 évesen?

Ez baj? Normális 13 évesen?

Figyelt kérdés
Mostanában szeretm a sminket. Gyűjtöm, veszek és minden családtagomtól azt kértem karácsonyra. Viszont még nem használtam! Az normális hogyha csak tetszik, és nézegetni akarom?

2015. jan. 5. 00:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a körömlakkal is így vagyok.
2015. jan. 5. 00:05
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Inkább az a nem normális, hogy 13évesen éjfélkor még a gép előtt ülsz. :)
2015. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez most komoly, akkor elég érdekes... Az, hogy hány éves vagy az abszolút mellékes.Szereted a sminkeket, teljesen rendben van, a lányok/nők nagy százaléka így van ezzel, én is:) Hogy még nem használtad... nem értem...Maga a sminkelés vonz? Szeretnéd kiemelni a szépséged, sminket használni? Mert akkor volt értelme megvenni ezeket:) esetleg csak mondjuk nem nagyon vagy még gyakorlott benne, és ennek köze lehet ahhoz, hogy nem használtad még, hogy nem tudod hogy kell? Mert akkor rengeteg smink videó van a neten, nézegesd, tanulgasd, GYAKOROLJ!! :) Én mindenképp a helyedben kipróbálnám őket.

A mai világban viszont bármi megeshet, lehet hogy úgy tekintesz rájuk, mint egy pl.: bélyeggyűjteményre? Hogy gyűjtöd, de felbontatlanul nézegeted? Szerintem nyisd ki őket és egyből akarod majd használni őket:)))


Commentelő kedves: Miért ne lehetne fent éjfélkor egy 13 éves ? Aludni kéne 8kor? Nem tudom hány éves vagy, hol élsz de ez abszolút egy maradi, orbitális nagy hülyeség volt. ( A mai világban különben még a kedves "pedagógusok" is mióta behozták a fél4ig minimum a gimisek is bent , mindennap ezer óra, rohadtul sok tanulnivaló, és kb lélegezni nincs ideje az embernek a tanáraink közölték, hogy dőljünk le délután és éjjel keljünk fel tanulni, ők is tették már ezt , szóóóóóóval lehet a kérdező épp két tanulás közt tette fel ezt a kérdést ;) )

2015. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem tudom, hogy melyik gimiben hallottad vagy hol olvastad de en meg ennel nagyobb butasagot nem hallottam :) fejlodoszervezet, az ejszakai alvast semmi nem potolja es hangsulyoznam 13eves. Nem 20evrs egyetemista. 13evesen meg egy kis lany es semmi keresnivaloja nincs ejfelkor az internet vilagaban folrg itt, a sok "allat" kozott.
2015. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent ez is baromsag, hogy arra osztonzod, hogy sminkelje magat es nezze a videokat. Par ev mulva mar semmi mas nem fogja erdekelni csak, hogy az nap milyen sminket tegyen fel. Gratulalok. "igy neveld a 13 gyerekedet 2015-ben". Nem, hogy arra lenne osztonozve, hogy sportoljon, tanuljon, legyen a barataival. Aztan majd 16evesen vissza lehet terni a sminkeleshez. Addig meg csak gyujtogesse.
2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Kedves előttem szóló! Egyet jól mondtál, itt sok állat van, például az írásodból kifolyólag Te magad. :)

A saját gimnáziumomban mondta egy magát nagyra tartó kémia-matek szakos tanárnő. Természetesen én sem értettem egyet ezzel, csak némi iróniával fűszerezve kiemeltem,hogy a pedagógusok ma Magyarországon milyenek nagy százalékban!

13 éves, nem 9! Szerintem simán fent lehet még éjfélkor, főleg hogy most lett vége a téli szünetnek, és gondolom, még nem állt át.

Szerintem rohadtul semmi közöd nincsen hozzá, hogy ő meddig van fent, és mit csinál. Ráadásul nem hajnali 2kor írt egy 8 éves gyerek. 13 éves fiatal, aki akár telefonról alvás előtt kiírt egy kérdést, semmi rossz nincs benne.

Másodszor pedig...undorítónak találom ,hogy a sminket megint egy kalap alá vesszük a "gyerek elrontásával" annyi kretén ember van,hogy az valami hihetetlen... Nem tudom hány éves vagy és milyen nemű, de én mint 18 éves lány, kijelenteném, úgy hogy 13 évesen már szépen sminkeltem magam mindennapokon, adtam frizurára,körömre,ruhákra, hogy sose voltam egy elzüllött vagy éppen egy nem tökéletes gyermekkort kiélő ember. Mert nem attól függ,hogy valaki jól van-e nevelve, hogy sminkeli-e magát, vagy nem. 12évesen a kis szende szűznek kinéző osztálytársnőim voltak akik mikor átmentünk hozzájuk arra biztattak, hogy igyunk az apjuk bárszekrényéből , és én nem ittam...nem magam akarom szentként meg példaként beállítani, de utálom ha valaki elítél olyat akit nem is ismer, okoskodik, úgy hogy fogalma sincs a helyzetről. Miért épp 16 évesen kezdjen sminkelni? Gondolkozzál már kicsit..... Miért korhoz kötöd? Onnantól már lehet? Ilyen helyzetben mit számít az a pár év? Nem azt mondtam, hogy vakolja magát, de simán elkezdhet sminkelni , HA AKAR...és még visszatérve...Akár fel is ébredhetett,vagy kivételesen nem tudott aludni, nem értem az éjféli fent levésből, és esetleg a 13 évesen sminkelésből, hogy jössz te ahhoz,hogy ilyen elméleteket gyárts. Nagyon meglepődik néhány ember mikor a kis templomba járó, 9kor ágyban lévő, kitűnő tanuló, elszabadul 14 évesen is akár és smink minden nélkül hullarészegre issza magát, felszív mindent, és az ilyen helyekre őket beengedő, fotelekben csávókat is leszívnak.. Saját szemem előtt látott példák, akik mind nem olyannak látszottak, úgyhogy ennyit erről.

2015. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy igazi lazado vagy:)))) ne lovagolj mar a lefekves teman, barhogy fenyezed es 500sorban is leirhatod. EGY GYEREK EJFELKOR NE LEGYEN FENT, FOKENT NET ELOTT. Amugy nem azt mondtam te kis pipergoc, hogy o alkoholsta vagy drogos vagy elzullott lesz a smink miatt de 30evesen es ezek szerint Neked is olyan borotok lesz mint egy 40evesnek, hiaba nem 5retegben kened fel :) nem is ertem mit kell ezen szo csatazni. Ha a szulei megengedik, hogy 13evesen kora venre smibkelje magat, akkor aldasom ra. En csal a velemenyemet irtam le. A kreten es egyeb megszolitasaidra pedig annyit, hogy en nem mondtam rad semmit te kis onimado sz_r.

18/L :*

2015. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13 évesen én is ugyanezt csináltam... de aztán lett más hülyeség ami jobban érdekelt. Ez normális szerintem.
2015. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lázadó? Nem mondanám, inkább nagy az igazságérzetem. Szerintem nem vagy tisztában pár szó jelentésével. Amúgy pipergoc nincsen max. piperkőc, amit pedig olyan férfiakra mondanak, akik túl sokat foglalkoznak a külsejükkel. Sebaj, ma is tanultál valamit. :)

Édesanyám 40 éves, egyik nagymamám 65, másik 70 mai napig ízlésesen sminkelik magukat és bár genetika is, egy ránc sincs az arcukon. Hidd el, ha megfelelően sminkelsz, mert adsz magadra, szeretsz sminkelni, attól nem lesz több ráncod mint amennyi alapból lenne.

Nem nevezném szócsatának, csupán én is leírtam a véleményem, és ott ahol blődségeket olvastam, ott is reagáltam.

A kretén megszólítás nem csak kifejezetten Rád irányult, illetve nem tudtad jól értelmezni a sorokat, általánosságban a gyakorin kommentelő begyöpösödött gondolkozású elítélő kommentelőkről is fejtettem ki a véleményem, amelyekbe valamelyest Te is beletartoztál.

Abszolút nem vagyok önimádó, ezt megint csak a saját kis pinduri agyacskáddal, (amivel félreértelmeztél dolgokat, beszéltél össze-vissza, hol saját magadnak ellentmondva) találtad ki.

Végezetül pedig, ahogy Te megszólítottál itt a végén ezzel a szóval, illetve az eddigi írásaid alapján ezzel zárnám soraim feléd...Az intellektuális fölény azért kínos,mert nem kell rá felhívni a figyelmet...érződik!!

Szép napot!

2015. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még nem álltam át. És tényleg, neked mi közöd van ahhoz hogy én mikor fekszem le aludni? Ki vagy te, az anyám?

Akkor ez normális, ugye?

2015. jan. 5. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!