Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha a kezdő piercing...

Niky emo girl kérdése:

Baj ha a kezdő piercing vastagabb mint a végleges?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj, először mindenkinek vastagot raknak be. aztán pár hét után cserélik ki vékonyra ill. a véglegesre.
2010. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi =)

és am kb menyivel lehet vastagabb a kezdő?

2010. febr. 7. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen piercing?
2010. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ajak pc
2010. febr. 7. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom 1.6-ost szeretnél bele először, az a vastagabb fajta. A vékonyabb pedig 1.2-es. Nemlesz gond vele.
2010. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :) akk megnyugodtam :) volt 1sikertelen kisérlet és azthittem pc vastagságával lesz a baj :S
2010. febr. 8. 19:47
 7/7 anonim válasza:

Nem baj, de minek kicserélni? Nem is értem az előttem szólót! Nem szokták vékonyabbra cserélni!!! Az ékszer hosszát szokták rövidebbre cserélni. Szúráskor bedagad az adott testrész, ezért hosszabb ékszer kell bele, mint miután begyógyul. Ajak ékszernél általában 10mm-es szárral szúrnak, és 8-asat szoktak véglegesre használni. Persze ez is egyénileg változik, van 6-os és 12-es szár is.

Persze kicserélheted vékonyabbra, de utána már nem tudod a vastagabb ékszert visszatenni mert összébb forr a lyuk. Olyan vastagat szúrass amilyet használni akarsz.

2010. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!