Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alap sminkpalettát vegyek?

Milyen alap sminkpalettát vegyek?

Figyelt kérdés
4 egyszerű színre gondoltam, amibe lenne egy alapszín, világos barna és sötétebb barna árnyékoláshoz, főleg matt színek esetleg egy csillogós is lehet benne. Ötletek? Kinek mi vált be?
2015. jan. 25. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem éppen felel meg az összes kritériumnak, de ha jót és tartósat akarsz, valamint szép színeket, akkor én a Lorac Unzipped palettáját javasolnám:


[link]


[link]


Már egy arany változatot is árulnak, azt is érdemes meglesni, de ezek azért kifinomultabbak, egyszerűbbek.

2015. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lovely paletta. Több szín van benne, nagyon szeretem.
2015. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Clinique,Estee lauder, Clarins, Chanel.

Alap nélkül is gyönyörűen fog tartani egész nap. Az olcsóbbak állaga és tartossága teljesen különböző egy minőségitől.

2015. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Drogériákban találsz jókat. Jó pl Lovely nude make up kit, catricenél vannak 4es paletták, de azok inkább csillogósak de nagyon jó minőségű. És ezek elfogadható áron kaphatóak. Amúgy nézz körül a makeup pláza, iparfüméria, pinkpanda oldalakon ott is szép paletták vannak és nagy választék :)
2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!