Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek tetszik az ha...

Lányok! Nektek tetszik az ha egy fiú bal fülében egy apró fekete fülbevaló van? Különleges, semmilyen, vagy nem szép látvány?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az hogy a lányok a magas fiúkat jobban kedvelik? Mert 188 cm vagyok 14 éves fiú azért kérdezem. Amúgy meg nincs fülbevalóm csak gondolkozom rajta.

2015. febr. 1. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hmm, kissé fiatalka vagy hozzám, de amúgy a fülbevaló nem zavarna. A magasságod közömbös, az én 160 centimnél nem nehezebb magasabbra nőni, szóval nekem a 170 és a 180 is egyre megy. (Mondjuk egy 190es pasi mellett érdekes lenne, egy csóknál kb létrára kéne másznom, de ez sem kizáró ok.)
2015. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!