Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik amikor egymas...

Nektek tetszik amikor egymas mellett tobb fulvelalo lyuk (es persze fulbevalo) van valakinek a fuleben? Csinaltassak magamnak?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es arra gondoltam, hogy lovetnek meg par lyukat a fulembe, csaj a cimpaba szeretnek, nem akarok helixet. Nektek tetszik mi a velemenyetek rola? Van nektek? Es minket fulembe vagy csak az egyikbe lojjek es hany lyukat? Elso korben arra gondoltam h csak az egyik fulemhez nyulnek es vagy 1 vagy meg 2 lyukat lovetnek bele(tehat akkor vagy 2 vagy 3 lyuk lenne benne osszesen). Kesobb meg takan a masik fulembe is lovetnek. A ketto fulemben ne legyen ugyanannyi lyuk, nem? Vagy az is jol nez ki?

Koszi elore a valaszokat, a zold kezek menni fognak :)

Kort es nemet is irj legyszi



2013. szept. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, nekem is a balban 3 van és egy helix, a jobban 1, de a jobba még szeretnék 1-2-t:) szerintem az mutat jól, ha aszimmetrikus.

Nekem tetszik, de egyébként, ha kis fülbevalók vannak benne, nem olyan feltűnő, de elég, ha Te tudod:)


23L

2013. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


nekem személy szerint az ilyenek tetszenek , ha csak a cimpánál van több az nem annyira de nekem mind1 mert fémallergiámmal nemigen hordok fülbevalót :(

2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a 3mas (mármint amikor 3 lyuk van a fülcimpán ) [link]


eredetileg ilyet akartam magamnak de végül is csak kettő lett ,de aztán ki tudja :D most gondolkodok h valahova kéne még : D


nekem az tetszik amikor egyformán vannak kilőve mármint ha a jobba 2 akkor a balba is 2 legyen ...ha a jobba 3 akkor a balba is 3 szóval érted :D ha nem ugyanolyan akkor szerintem tök sz*r : /


de amúgy egyet tarts a szemed előtt ha túlzásba szeretnéd vinni pl : [link]

akkor tud h ezeket tisztán is kell tartani ami rohadt macerás és hetente meg kell csinálni : /


16/l :)

2013. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Persze stílustól is függ. De nagyon feleslegesnek tartom. Meg nem is lehet olyan praktikus. Én szinte mindennap más fülbevalót hordok, a ruhától függően. És akkor azokat is mindig cserélgetni? Vagy a plusz lyukakban mindig ugyanazok lennének? 30L
2013. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát pl ha nekem nincs kedvem cserélgetni akkor ilyet rakok be [link] (max a szín más és kisebb méretbe mert abba kényelmesen lehet aludni)

de szeretem őket cserélgetni naponta : D

2013. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem van bal fülemben: 3 helix, 3 cimpában, 6mm tágító; jobb: 1 helix,3 cimpában, 10mm tágító

21/L

2013. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én 12 évesen kaptam a második fülbevaló lyukat a fülembe, méghozzá a balba. A jobba még csak 1 van. Én nagyon örülök hogy megcsináltattam mert már 3 hónapja, hogy már megvan de azóta is imádom. :)
2014. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!