Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen kiegészítők...

Szerintetek milyen kiegészítőket vegyek fel a hétköznapokra?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ki van szúrva a füled, akkor fülbevalót. Szépen kiemeli az arcot, magam sem gondoltam volna, míg nem kezdtem el hordani :D

Meg nem zavaróak, mint mondjuk a gyűrűk vagy a karkötők. A karkötők zörögnek, belevájódnak az ember kezébe, beakadnak... A gyűrűket le kell venni, ha krémezed napközben a kezed.

A nyakláncok is jók, de ha hangsúlyos a fülbevaló, ne legyen óriási a medál - és fordítva.

Esetleg karóra, ha szereted.

2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2015. febr. 2. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig pötty fülbevalót hordok... van fehér, arany, bézs, piros, fekete, kék és púderszínű
2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Nekem van 2 doboz pötty fülbevalóm! :')
2015. febr. 2. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem is a fülbevaló és a nyaklánc a legjobb. és azokból is valami különlegesebb. de mindig csak egy hangsúlyos darab legyen rajtad.

de ha neked kényelmes a karkötő meg a gyűrű is, akkor igazából azt is hordhatod. minden kiegészítő kb kiemeli rajtad az adott testrészed. válaszd esetleg azt, ami olyan részed emeli ki ami a legjobban tetszik.

2015. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem hulye maga a kerdes is:)) a ruhatol fugg mert pl en egy glitteres magasnyakus felsohoz semmilyen nyaklancot nem ajanlok,vagy pl ha epp ennek az ellenkezoje(pl:pant nelkuli) akk egy szines nyaklancal fel lehet dobni es ha pl koverebb alkat vagy akk nagy kiegeszitot hasznalj
2015. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki-EGÉSZÍTŐ? Magadtól nem vagy egész?
2015. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló! Mi az hogy dagattak "alkat" vagy? Az molett vagy dagi vagy szépen kifejezve pufi!
2015. febr. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!