Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolába jogom van...

Középiskolába jogom van viselni piercinget?

Figyelt kérdés
Műszaki szakközépiskolába járok, és szeretnék egy bridge piercinget (2 szem között orr tetejében), de volt már piercingem, egy elég nagy és szembetűnő orrkarika, amit kiszedettek. Ezt kiszedethetik, ha csak visszafogott kicsi golyó van rajta?

2015. febr. 8. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a középiskola házirendjében benne van, hogy testékszer tilos, akkor tilos.
2015. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden iskolai házirendben benne van, hogy a testékszer viselete tilos. Ha van is, olyan helyen legyen, ami nem látszik.

Igen, ki fogják szedetni.

2015. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem szerepel ilyen a házirendbe.
2015. febr. 8. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki suli...szakmai gyakorlat van? Mert akkor érthető, ugyanis balesetveszélyes lehet.
2015. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szerepel a házirendbe külön, akkor speciel engem nem zavarna, nem szólnék érte (tanár vagyok). Vannak ennél rosszabb problémák is és nem egy piercingen fog múlni, hogy normálisan viselkedik/tanul valaki.

Egyébként tanárfüggő, van, akit zavar és kiszedeti.

2015. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a házirend nem mondja ki konkrétan akkor elvileg eleht, nálunk azért nem szokás mert szakmai gyakorlat van de így is pár ember hord, max akkor vetetik ki ha olyan órád van.
2015. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam a bridge-t már másnap és ma meg magamnak egy septumot. Septumot befordítom, bridge-t meg leragasztom, eddig nem szedették ki. Amúgy nem a gyakorlat miatt nem szeretik, mert ott bent van a fültágítóm, és senki nem szól érte.
2015. febr. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!