Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiaknak karóra vagy...

A férfiaknak karóra vagy karlánc? Hölgyek, Ti melyiket preferáljátok a párotokon?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegy mit visel, de ha ezek közül kell választani akkor inkább karóra
2015. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
karlánc nekem nem jön be...óra se,de ha választani kell,inkább valami kevésbé fuxos óra
2015. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férjem mindkettőt hordja, meg gyűrűket és karláncot is. Egyik sem hivalkodó, szóval nekem tetszik.
2015. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Exemnek volt egy vékonyabb fajta fehérarany lánc a karján, azt szerettem. De ettől függetlenül az órára voksolnék úgy általánosságban :)
2015. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább karóra. De egy lánd is lehet jó, ha nem túl vastag és tudja viselni az illető.
2015. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karóra.
2015. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik se kimondottan, de inkább karóra.
2015. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
páromon lánc van mindig, az tetszik, de órából is vannak jók
2015. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen ékszereket hord egy férfi. Lényegtelen dolog. Na jó persze a vastag cigányos arany nem jön be...
2015. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!