Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos bőrhöz milyen színű...

Világos bőrhöz milyen színű szemceruza illik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene a szem- és hajszínedet is.
2010. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is világos bőröm van, sápadtas fehér, zöld szemem, szőkésbarna hajam. ehez milyen illik? :D
2010. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
barna haj kék szem
2010. febr. 12. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen szemceruzát használhatsz, mert ehhez minden megy.

drámai hatáshoz: "smokey eyes" fekete tus, fekete, szürke szemhéjpúder - ez most menőnek számít és mindenkinek jól áll.


amúgy:


Szemre: lila, pink, bordó, rozsda, törtfehér, mályva, rózsaszín, a barna árnyalatai, a szemhéjra, a pillákra fekete szemspirál

Szájra: lila, mályva, barnás bordó rúzs, rózsaszín és arany szájfény... stb stb...kísérletezz!

2010. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A kék szemhez szinte minden jól megy de én a sötétebb dolgokat ajánlom és estleg egy kis sötétebb alapozót is használj neked rúzsnak pedig a piros állna jól de ez már izlés kérdése.
2010. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nagy hülyeséget mondott, meg ne próbálj sötétebb alapozót magadra kenni!!
2010. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden archoz jól illik a fekete szemceruza.Nekem is világos a bőröm és jól illik a fekete hozzá.
2010. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!