Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem a kicsi...

Hogyan sminkeljem a kicsi szemem, amit még az állandóan hordott szemüvegem is alaposan kicsinyít? Világos a bőröm, a hajam is!

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem nagyon tudom de belinkelek ide neked néhány dolgot és azt nézd meg!

[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem segítettem!

2015. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén szemüveges vagyok, elmondom én hogy csinálom.

Amit használok: 1 fekete tus, 1 fekete szempilaspirál (esetleg gödörítő) 1 bőrnél világosabb bézs árnyalat, 1 kicsit szürkés árnyalaú barna ami nem sokkal sötétebb mint a bőr, 1 csokibarna árnyalat, 1 felvivő ecset, 1 emaszáló ecset, 1 barna szemöldök ceruza.

Először is kihúzom a szemem felül, akár kis "farkat" is húzhatsz neki, én erre lusta vagyok. Alul kívülről indulva csak 2/3-ig húzom ki a szemet. Aztán a középbarnát felviszem végig a szemhéj tetejére (ahol be tudod nyomni az ecsetet a szemgolyó és a csont közé) majd a csokibarnát ugyanerre de a külső szemzugra koncentrálva és max a szem hosszának feléig elmaszálva a középarna mentén. A csokibarnából egy picit alulra is teszek szintén a külső zugtól elmaszálva. A világos bézst pedig nem spórolva eloszlatom a szemhéjon, a belső szemzugba is rakva (ettől éberebbenk tűnik a szemed) és a szemöldök alá is picit, majd jó adag spirál (nekem avonos van aminek a keféje pici műanyag tüskékből áll, nem a "wécékefe" stílus) majd szemöldök ceruza. Persze ha kell korrektort is használhatsz. Ha lesz erőm reggel lehet csinálok képet is.

2015. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!