Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti miért sminkeltek,...

Lányok! Ti miért sminkeltek, vagy miért nem sminkeltek? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Egyrészt nem is érzem szükségét, másrészt meg mivel gyakorlatom sincs, így sokáig tartana és nem lenne olyan jó a végeredmény, harmadrészt venni kéne hozzá pár dolgot és sajnálom rá a pénzt. Így alakult.
2015. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Hogy 4 óra alvás után ne nézzek ki úgy mint egy hulla. Sőt, senki se tudja megmondani olyankor rólam :)


A másik meg, hogy előnyösebb legyen a megjelenésem. Mondhat bárki bármit de én jobb szeretem magamat sminkben és a fiúk reakciója alapján is ezt gondolom (hiába a nagy "természetesség"-mánia). Egyébként teljesen meg vagyok elégedve az arcommal és mások szerint is szép az arcom, de már az is sokat dob rajta ha egy kis tussal kihúzom. Vagy egy kis vörös rúzs.

Igazából azért is szeretek sminkelni, mert így jobban kifejezhetem önmagam.


A harmadik ok pedig, ha olyan helyre megyek ahol szinte elvárt sminkelni, ilyenkor már csak az igényességre törekvés miatt is sminkelek.

2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocs,a kor lemaradt: 22/L
2015. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én azért sminkelek, hogy ne nézzek ki zombinak reggelente. egy kis korrektor, szempillapsirál, halvány pirosító csodákat tesz. ráadásul kiemeli az arcomat, szememet, szebb lesz tőle az ember. csak nem szabad túlzásba esni.

amúgy vannak olyan munkahelyek, ahol kb. elvárás egy kis smink, úgyhogy nem árt, ha természetes hatású sminket tud készíteni az ember.

2015. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25/L
2015. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért sminkelek, mert így nem érzem magam annyira csúnyának. Na meg akad jó néhány dolog az arcomon amit el szeretnék fedni 16/L
2015. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem sminkelek, mert:

-nem érzem szükségét (nem vagyok zombi reggelente)

-így vagyok önmagam

-fölösleges pénzkidobás lenne, inkább másra költök

-egyszerűen nem hoz lázba ez a téma és nem is értek hozzá.


25/N

2015. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ronda a bőröm, foltos, pattanásos, szeplős, tág pórusok, stb... Szóval muszáj alapozni, de magában alapozva meg olyan vagyok mint egy hulla, szóval kell rá pirosító, kis szemfesték... de mindez ilyen 5 perces smink, szóval semmi különleges. Én ezekkel nézek ki úgy mint az átlag ember smink nélkül.

29

2015. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sminkelek, mert így lesz önbizalmam. Szememet sminkelem csak, spirál és barna szemceruza, meg alapozót használok, ajakápolót, vagy ajkamhoz passzoló rúzst.22L
2015. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én csak szempillaspirálozom magam de az is felesleges lenne mert alapból nagyon hosszúak. hétköznap nem sminkelek mert szép az arcom (nem pattanásos) ha bulizni megyünk csak akkor szoktam de akkor se esek túlzásba 22/L
2015. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!