Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Általában milyen...

Lányok! Általában milyen színű rúzst vagy szájfényt használtok és miért?

Figyelt kérdés

Írjatok kort is, meg hogy hova mentek ilyen színű rúzzsal.

Csak azok válaszát várom, akik szoktak használni, köszi! :)


2015. febr. 14. 19:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
12. Ünnepekre, vendégségekre stb., ha használok, akkor rózsaszín, mert az szolidabb.
2015. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nude, barack, halvány barnás. Szóval olyan ami nem feltűnő. Akkor használom mikor kedvem van hozzá.

29

2015. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

világos vagy sötétebb lila vagy lila + fekete keveréke, vagy sötétpiros + fekete keveréke, szürke, ritkán rózsaszín, ritkán piros ...stb.


Mindegyik jól áll nekem.


Bárhova.


31/N

2015. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

piros, rózsaszín, sötétlila, bordó, nude, narancsos

nude rúzst egytemen is használok, a többit csak ha megyek valahova. kiállítás, mozi, étterem stb.

2015. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én vagy enyhe barack, vagy lazacos csillogósat(szajfeny), attol fugg hogy milyen a ruham. Nekem ez illik a boromhoz es pont eleg egy kis spirallal. En kb. mindenhova hasznalom... 14
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barack, világos és kicsit sötétebb rózsaszín és (nem repedtsarkús)piros. Ha nem akarok túl komolyat, akkor színezett Labellót (nude-os, világos rózsaszín és pirosas színben van)
2015. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én áttetsző pirosat, mert a szám alapból elég piros, és ez csak kiemeli.
2015. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi 14
2015. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és mindenhova :-D
2015. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ritkán használok ilyesmiket, pedig szeretem, és sok rúzsom van, de egyszerűen megfeledkezek róla.

Ha mégis, akkor leginkább rózsaszínes-korallos árnyalatokat használok, esetleg természetes, nude árnyalatot (ami nem összetévesztendő a pár éve oly' divatos, lealapozózott borzalommal(, szájfényből pedig az átlátszót szeretem.

2015. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!