Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti használtok valamit...

Lányok, ti használtok valamit az ajkaitokra, ha igen mit? (rúzst, szájfényt) Fiúk, szerintetek melyik szebb egy lány ajkain?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én iyen fényes ajakápolót használok minden nap, buliba pedig kicsit feltünőbb szájfényt.

16/L

2011. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Rúzst is, szájfényt is, mikor mihez van kedvem. :)

Kedvenceim a nude és a világosrózsaszín árnyalatok, de néha használok élénk pirosat és mályvaszínt is.

17/L

2011. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Rúzst néha...mert elég halvány színű a szám:) De mondjuk kb. 1 héten 2x.

A szájfény undorító ragadós szar, utálom.

Ha kezd kiszáradni a szám, akkor ajakápoló, azt csókolom. De amúgy szerintem rondák a szájfényezett szájak nagyon.

2011. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23/N voltam
2011. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szájfényt és rúzst is szoktam, néha felváltva, néha egyszerre is. Én is világos rózsaszínt és natúr árnyalatokat használok, a sötétebbek nem állnak jól, mert nagyon világos a bőröm. Meg amúgy is mindig inkább a szemem hangsúlyozom.
2011. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

rúzs, szájfény

19L

2011. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
69%

Én speciel nem szeretem, ha egy lány vakolja magát. Tudom, ez "csak" a szátok. Ha már kenitek, inkább a diszkrét rúzs. Ha a barátnőm összekeni magát, sztrájkolok, és nem csókolom meg. :)) Nem szeretem azt az érzést. Szerencsére már nagyon ritka amikor kenceficézik.

Ha kiszárad a szája, akkor egy kis szőlőzsír és probléma megoldva.

A természetes szépség a legszebb!

26/F

2011. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Hú, ráismertem a barátomra a fiú válaszolóban, mintha csak ő írta volna^^ Ő sem ad csókot, ha ki vagyok kenve, úgyhogy találkozó előtt mindig letörlöm egy zsebkendővel.

Leginkább szájfényt használok, színtelen, átlátszó szájfényt, azok a kedvenceim. Nem kell, hogy nagyon csillogjon, elég egy kis diszkrétebb fénylés. Ha a szemem abszolút nincs kifestve (csak szempillaspirál és fehér szemceruza), akkor gyakrabban használok rúzst. Vagy egy világosrózsaszín, amit nagyon szeretek (olyan "jeges" rózsaszín), de mivel már nem lehet kapni, így spórolok vele; a másik nagy kedvencem egy igazi, élénkpink rúzs, ami elég feltűnő, így pl. suliban sosem használom. A 3. kedvencem egy sötétebb tónusú rúzs, mintha bordós rózsaszín lenne és csillog.

2011. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Csak csatlakozni tudok a fiú válaszolóhoz. Nyugodtan összekenhetitek magatokat bármivel, undorítóak lesztek!
2011. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
74%
Szerintem sem szép ha egy lány vakolja magát, a rúzs ragad, meg a szájfény is, szerintem csók közbe ez undorító, amúgy szerintem nem undorító, az tulzás, mert ha jó színt választ akkor, előny lehet, kinézetre, de én a természetest még úgy is jobban szeretem...
2011. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!