Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Párommal vitatkozunk, szerinte...

Párommal vitatkozunk, szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátnőm műkörmözik elég sokat.. kérdeztem tőle hogy miért van mindig műkörme, azt válaszolta hogy azért meg mindig letörik neki az igazi körme , gyenge és ezért műkörmöztet, szerintem meg azért ilyen gyenge mert nem pihenteti a körmeit, hanem ahogy lenő neki egyből újat csináltat, kinek van igaza szerintetek?
2015. febr. 16. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eredeti körme letört azelőtt is, hogy nekiállt volna műkörmöt csináltatni, akkor azt lehetett volna erősíteni vitaminnal, citromos áztatással, körömerősítővel. De a műköröm tényleg elgyengíti, tönkreteszi az eredeti körmöt és ha eredetileg is gyenge a köröm, akkor csak még gyengébb lesz tőle.
2015. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Igazából ilyeneken ne veszekedjetek. Örüljetek hogy ott vagytok egymásnak és a rossz szavak helyett adj neki egy csókot.:)

Lényegében mindkettőtöknek igaza van.

A barátnőd szép szeretne lenni, igényes és törődik a külsejével. Nincs ezzel semmi gond, hiszen nőből van:).

Szerintem ő úgy értette azt a körömletörős dolgot hogy neki nem nő meg olyan hosszúra a körme mint a műköröm hanem letörik így kénytelen rakatni műkörmöket hogy olyan hosszú legyen a körme amilyet szeretne.

Abban igazad van, hogy a folyamatos műkörmöztetés is közrejátszhat a letöréssel kapcsolatban.

De férfiak, hagyjátok ezeket a női dolgokat ránk!:) Nem kell beleszólni!:)):D

2015. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Bocs,de pasi létedre miért ilyen csajos dolgokkal foglalkozol,meleg vagy?
2015. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, miért lenne valaki ettől b*zi, áruld már el???
2015. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor mind a kettőnk állításában van igazság:) Nem veszekedtünk csak vitatkoztunk! Rendben meghagyom neki a csajos dolgokat !!:D Utolsó előtti te meg nagyon hülye vagy.. attól hogy a SAJÁT BARÁTNŐM körmével foglalkozok.. szóval ha nem tűnt volna fel van barátnőm, már a kérdésembe is bent van, és ha nem is lenne de ezzel a dologgal foglalkoznék akkor is miért lennék meleg? Az ilyen értelmes hozzászólásokat kérlek tartsd meg magadnak..
2015. febr. 16. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Anyukámnak régebben is kicsit hosszabb körmei voltak, nem tört le neki, szép erősek voltak, Az utóbbi időben így 50 fölött viszont már nem a régi, elgyengültek a körmei, ezért műkörmöztet.

Tehát ez lehet alkati is, és nem feltétlen a műkörömtől van. Ettől függetlenül butaságnak tartom a műkörmöt, szerintem egy rövidre vágott köröm teljesen normális.

2015. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
a barátnődnek van igaza nem neked. nekem is nagyon gyengék a körmeim nem tudok velük mit csinálni és nekem is műkörmöm van..velem nem vitatkozik ilyen miatt a barátom.......sőt semmi miatt.lehet benned van a hiba
2015. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor neked tök jó barátod lehet, de ne kössetek már ebbe bele, a vitatkozást sem úgy kell elképzelni hogy kiabálok vele vagy akármi hanem megbeszéljük és nem jutunk egy döntésre.. nem kell egyből kövezni míg nem tudjátok a hátteret :))
2015. febr. 17. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor ne azt írd hogy vitatkoztok :) mert pl nálam a vitatkozás már majdnem egyenlő a veszekedéssel..
2015. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

nincs igazad, valakinek alapból gyenge, mondjuk tény h a műköröm is gyengíti, de az ilyenkor már mind1!


egyébként miért fáj neked ha a barátnődnek műkörme van? inkább örülj neki h ilyen igényes magára :)

2015. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!