Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal több mint egy éve együtt vagyunk, mostanában sokszor nem értünk egyet, vitatkozunk mindenen. Nagyon rossz, mit tegyünk hogy minden megint jó legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy főként az én hibám mert hamar kitudok akadni és akkor elkezdem neki mondani a hülyeségem (hiszti) hogy ' Nem szeretsz? Akkor keress jobbat.' meg ilyenek..

Lehet az a baj hogy mindennap találkozunk? Szakítani szünetelni nem akarunk mert szeretjük egymást, vannak ilyen időszakok de mostanában nagyon elegem van belőle és félek neki is. Nem akarom elveszíteni! :(

18L


2013. okt. 5. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet, és nem kapcsolat ami nálatok van.
2013. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párod hogy tud elviselni egy önző hisztis pi csát?
2013. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyű neked csakúgy vagdalkozni, hogy keressen a hapsid másik nőt, mi? Mert ezt a legegyszerűbb a másik pofájába verdesni. Szánalmas, hisztis, önző szutyok vagy. :)


30/F

2013. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NORMALIS válaszokat várok, nem bunkózást, kösz.
2013. okt. 5. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális válasz volt keserű tényekkel teletűzdelve.
2013. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor én változtassak a hozzá állásomon? sokszor próbáltam már.. de olyan nehéz.
2013. okt. 5. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb hiszti, tolerálni a másikat, meghallgatni kulturált keretek között a másik nézetét, véleményét és nem a felesleges dühkitöréseiddel mérgezni az egészet.
2013. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm! Igyekszem.
2013. okt. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!