Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok. Igazából...

Meliricsi kérdése:

20 éves lány vagyok. Igazából a párommal babát szeretnénk, de mivel az elmúlt időszakban nem igazán akar sikerülni, úgy döntöttem, kicsit szeretnék alakítani magamon. Hogyan?

Figyelt kérdés

A súlyommal sem vagyok kibekulve, a kinezetemmel sem, a hajammal, szemöldökommel sem, semmivel. Kicsit elhanyagoltam magam a sok munka mellett. Hogyan lehetnék újra jó nő? Hogy álljak neki a valtoztatasnak? Szeretnék a páromnak is újat mutatni ezzel. Szeretnék újra vonzó lenni.


Na meg persze remélem így ha talán fogyok egy kicsit, és mással foglalkozom majd, könnyebben sikerül majd.


2014. szept. 30. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, de ezekből igazából a súlyra kell odafigyelni. A többi kisebb probléma, könnyebb rendbetenni. Menjél el orvoshoz, és együtt szedjetek össze egy rendes diétát + edzést.

Ne kezdjél divatdiétába, mert azzal inkább hízni lehet.

2014. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem szeretnék sztardietakba kezdeni, sosem láttam értelmét...:)

Fontosabb az, hogy sikerüljön a baba, de az megfontosabb hogy egészséges legyen, velünk együtt :)

2014. szept. 30. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk gyerek nem a szépen szedett szemöldöktől lesz.
2014. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is ezen van a hangsúly....

Hanem azon,hogy addig amíg nem sikerül a baba, szeretném elterelni a figyelmem, és arra gondoltam kezdesnek ez megteszi....

Senki sem mondta azt hogy a szép szemöldök miatt fog sikerülni.....

2014. szept. 30. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen: ezért mondom én is, hogy nyugodtan tedd rendbe magad, és egy ideig ne legyen központi kérdés a gyerek.

Hallottam olyanról is, hogy egy párt csak a havi vérzés idején engedtek össze a szülők, hogy ne legyen gyerek.

Később viszont sehogy se jött össze a gyerek... akkor tanácsolták, hogy próbálják megint havi vérzés idején.

Akkor összejött.

2014. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban az a fontos, hogy békülj ki magaddal és ne mondj magadról olyat, hogy valamit nem szeretsz. Ha nem tetszik,akkor szépen változtass, a saját lelki és testi épséged/egészséged érdekében!!! Hidd el, ha végre elfogadod és megszereted magad, talán a stressz is eltűnik és a baba is összejön hamar.
2014. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél este 6 után, hanyagold a fehér lisztes termékeket és a cukrot. Emellett sportolj valamit. Leginkább ezt tudom ajánlani a súlyodra. Esetleg próbáld ki ezt a kókuszzsír+kávé+vaj turmixot.

Menj el kozmetikushoz és fodrászhoz, ők segítenek a külsőd megváltoztatásában.

A ruhatáradról nem írtál semmit de ha az sem okés, csak 1-2 új ruhadarabot kell beszerezned amiket tudsz kombinálni egymással ill. a régiekkel.

Én a helyedben (anélkül hogy a párom tudna róla) vennék egy szép ruhát, egy nap mennék el fodrászhoz és kozmetikushoz és este meglepném a párom az új külsővel és szerveznék egy közös programot is.


Ne görcsöljetek rá a baba témára mert az csak elrontja az egészet. Ne ezen legyen a hangsúly, hanem a párkapcsolatotokon. Sok sikert:)

2014. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!