Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/nők, mennyi időt...

Lányok/nők, mennyi időt szántok a sminkelésre?

Figyelt kérdés

Például:

suliba/munkába indulás előtt?

buliba készülődéskor?

vagy csak egy laza délután mikor találkozol barátnőkkel?



2015. febr. 17. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Semmenyit, nem sminkelek: se munkába, se suliba, se "buliba" (oda nem is járok, csak koncertre).
2015. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kb fél -háromnegyed óra, szeretek elpepecselni. Színezett szemöldök zselé, primer, nagyon ritkán CC krém, ha valami nagyobb alkalomra készülök, korrektor, pirosító, highlighter, néha bronzosító, tus vagy szemhéjpùder, szempillagöndörítés, spirál, valamilyen rúzs. Persze mindent csak mértékkel :)
2015. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Suliba régebben 20 percbe is beletelt a sminkem, mert vagy tusvonalat húztam, vagy szemceruzával ügyeskedtem, viszont mostanra rájöttem, hogy szebb vagyok tusvonal meg szemceruza nélkül, mert furcsak alakú lesz tőlük a szemem, kicsit olyan "sunyi" :'D, így mostmár csak korrektort és szempillaspirált használok. Szemüveges vagyok és emiatt a szemöldökömet is kiemelem egy picit, mert ugy jobb az összhatás, nem tűnik el a hemü alatt az arcom. Ez így 10p.

Buliba nem szoktam járni :D

Amikor meg a barátnőimmel találkozom valószínű akkor is maradok az utóbbi három sminkcuccnál és kb 10 percbe telik amíg elkészülök a sminkkel.

2015. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!