Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Novemberbe...

Mit vegyek fel? Novemberbe egy igazán jó bulira vagyok hivatalos, szülinapi buli, pár lány, sok fiú. , persze semmit nem akarok,

Figyelt kérdés
csak egy kicsit ugy izgatni a fantáziájukat . :D Kicsit molettebb vagyok, ez persze nem kövér, de nem az a fogpiszkáló lány.Most ugy színekbe segitsetek lécci! Fehér nadrág, fekete kivágott póló, citromságra felső?
2009. szept. 19. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mégis milyen "kaliberű" buli? házi? milyen körben?
2009. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Discó zene, kaja, pia, de szűk baráti kör :D
2009. szept. 19. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát citromsárgába és feketébe biztos feltűnő leszel, de nem úgy ahogy szeretnéd! De a fekete és a fehér együtt jó választás.
2009. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
fehér nadrág nem jó a telt lányoknak!!!! bocsi, de egyszerűen annyira idegesít,mikor felveszik! egyáltalán nem előnyös,mert a fehér kövérít, így csak a pálcikalányoknak kéne hordani. úgy már jó,hogy fekete nadrág, fehér fölső. a citromsárgára ugyanaz igaz,mint a fehérre. legjobb a telteknek, ha sötétebb ruhákat hordanak (persze nem kell,hog y öreges legyen). ha nagy a melled,akkor kiemelheted egy szép dekoltázzsal, de ha túl nagy,akkor ne legyen a fölső mellrészénél semmilyen minta/rátét. ha a hasad nagy, semmiképpen ne vegyél fel derékövet, és passzos pólót sem.
2009. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fekete nadrág.. citromsárga póló, az oks.

de ahhoz mien felsőő?

2009. szept. 19. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, a póló az nem felső? Nem egészen értem:D De fekete citromsárgában ne menj, úgy fogsz kinézni, mint egy méhecske.
2009. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom, milyen az egyéniséged, de írok párat, hátha tetszik valamelyik:

-a farmer, az alap, és ha nem akarsz nagyon égni, akkor cső legyen, szürke vagy sima, és valami elegáns, vagy vicces övvel feldobhatnád

-a póló színe mindenképp menjen a cipődhöz, vagy az övedhez (legyen az összeállításodban valami vidámabb szín, pl. zöld, kék, vagy rózsaszín), amihez igazíthatod a fülbevalód, karkötőid, egyebeket

- rá pedig valami édes kis mellényt/ rövid, vagy hosszúujjú, elegáns pulcsit/ esetleg fekete derékkötőt tegyél (bár azt moletteknek nem ajánlott)

ez például illhetne az öv vagy a gatya színéhez

- a cipő pedig tornacipő, vagy valami zárt legyen, de semmiképp se topánka vagy magassarkú

- a hajad pedig igazítsd a végeredményhez. én általában kivasalom a hajam, de egy sportosabb összeállításhoz nyugodtan fogd össze, az a lényeg, hogy jól érezd benne magad, és jól álljon neked, és ez nem csak a frizurára, de a ruhákra is érvényes

+ a zoknid ne legyen mintás, vagy nagyon hosszú

a melltartód ne legyen sötétebb a pólódnál

a bugyid ne lógjon ki a gatyádból, csak ha nagyon jó a segged, akkor pedig tangát vegyél

nem tom, hogy segítettem-e..., de remélem jól fogod érezni magad :)

>> ja és, egy nyaklánccal, vagy vastag karkötővel is feldobhatod az összhatást, de az ilyenekkel vigyázz :)

2009. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!