Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleség ismereti tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség ismereti tesztet keresek. Irjatok. Jó ötleteket lány búcsúra? Terhes a menyasszony. Buli nem lesz. Minden ötletet fogadok

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint férjismeretire gondolsz nem? Nálam ilyenek voltak, hogy mi volt a jele az oviban, hogy hívták az első barátnőjét, milyen ruhában volt az első randin, mi volt a kedven tárgya az egyetemen stb! Igaz nálunk buli is volt, szóval, ha nem találtam el, akkor innom kellett. Ha eltaláltam, akkor kaptam valami nagyon hasznos kis ajándékot, mint fakanál, síkárkefe, konyharuha stb!

Akkor volt olyan feladatom, hogy egy dobozban volt rengeteg szó felírva, húznom kellett 10-et és azokból kellett írnom egy szerelmes sms-t, amit el kellett küldeni a páromnak. Na abban volt a gázszerelőtől, a klumpán át a csontvázig minden!:)

2011. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
a google-ba üsd be, hogy leány búcsú játékok!
2011. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első nagyon jókat mondott!

Én egyszer csináltam a páromnak (és magamnak, egymásról töltöttük ki) ilyen "tesztet", abban volt még olyan, hogy milyen hangszeren tanultam (ő is tanult zenét, én is), mikor szereztem meg a jogosítványom, mi lett volna a nevem, ha fiúnak születek (és fordítva), mi a "közös dalunk"... Természetesen én olyanokat írtam, ami mindkettőnkébe beleillett.

2011. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férj ismeretit már kaptam. Jól irtam, feleség ismeretit keresek mert a vőlegényt is felszeretnénk mérni.
2011. febr. 4. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
nos esetleg babaváró és lánybúcsú egyben? Du. lehetne tartani mondjuk, személy szerint nem tartom ízlésesnek a pénisz formájú tárgyakat/sütiket, de ha itt belefér, hülyülhettek vele. Esetleg alkoholmentes koktélokkal, nem csak a kismama, hanem mindenki, mert nem lenne túl szép ha az ünnepelt lenne az egyetlen józan ember :P Aztán lehet adni neki aranyozott söprűt, hogy gyakorolja a banyáskodást, játékbabán a pelenkázást textil pelenkával, esetleg bekötött szemmel és egyéb ilyen játékos dolgokkal ugratni, a végén pedig adni neki oklevelet, hogy levizsgázott és tökéletes feleség lesz. De a babavárást ki lehet hagyni, főleg ha még a terhesség elején van, nem tudom van-e már pocija vagy sem. De a leánybúcsúhoz nem kötelező kellék a késő este és az alkohol, szerintem.
2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!