Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 13 éves lánynak mennyi a...

Egy 13 éves lánynak mennyi a maximum smink amit hordhat? Milyen kiegészítőket viselhet? Hogyan öltözködjön?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem tanácsokat adni? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)

13/L



2015. márc. 8. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Smink: alapozó, púder, korrektor (mértékkel), .. Esetleg szem ceruza , halvány Rúzs v száj fény


Kiegészítő : sztem egy kultúrált Nyaklancot karkotot fülcit bármikor, egy nagyobb ékszer akkor csak ízlésesen, és ha a cipő ide tartozik akkor : stílustól függően lehet magassarkú is max 5-6cm, ha sportcsuka akkor normális színű


Ruha :amit szeretsz és jól áll normál méretű dekoltázs , és nem kell h a gyatya ugy feszüljön h mozdulni se tudj ,.. Boltok: newyorker, c&a , h&m, terranova, pimkie

2015. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha értékeled a válaszom kérlek nyomj zöld kezet (1. Voltam )
2015. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Sminknek:korrektor,szajfeny,szempillaspirall (mondjuk en csak az elso kettot hasznalom)

A kiegeszitok nalam a fekete fulbevalo,alfultagito,szegecses karkoto,bandas gumi karkoto,bandas nyaklanc,kutyalanc a gatyamon,es ehhez hasonlo karkotom is van:)

2015. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is 13 éves vagyok :) én szempillaspirált,szemceruzát, és szájfényt vagy rúzst használok :) korrektort meg ilyesmit nem nagyon inkább Az arcomra krémeket meg lemosható dolgokat veszek amik tisztitják a pólusokat és attól nagyon szép a böröm szerintem Az jobb :) de ahogy érzed én olyat csak ünnepekkor szoktam feltenni ha nagyon muszáj :)
2015. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Hu, mikor ennyi idõs voltam nagyon szerettem vakolni magam. Csak nem nézett ki jól! :) Korrektor a pattanásokra, szem alá ha kell. Spirál+szâjfény elég kell hogy legyen. Szemöldökömmel kozmetikushoz jártam és néha a szempillám is befestettük. Így csak korrektort használtam pluszba. Szõke vagyok alapból, ezért kezdtem el nagyob korán a kozmetikust, mert nagyon pihés a szõröm, otthon nem igazán tudtam/tudom szedni.Illetve nem is látszik, ha nincs szinezve. Ma sem használok sokkal több sminket. 28/nõ
2015. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
57%
Szerintem maximimum egy kis korrektor és spirál, ha normális NEM mentálisan sérült embernek akar tűnni , ha 1000 tonna festéket rak magára akkor csak ki kacagtatja magát, szerintem a szemcerka már egy icipici tok egy 13 évesnek ha vastagon felkeni. Elég a minimális spirál és a minimális korrektor megvegy kis labello :) Remélem nem fogja a mai világban minden 10-13 éves kis csajszi agyonfesteni magát, de sajon a világ lefelé halad. Remélem nem értett félre senki azzal hogy elmondtam a véleményem ;)
2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Napi szinten bb krém ha durva a helyzet akkor korrektor púder átlátszó szempilla gél labello és fehér szemceruza a vízvonalba. :)

16/L

2015. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 28. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Te! Ajánlanám hogy először alapozd le az arcod,mert ugy látom sok pattanásod lehet...ezek után botswanai makeszok kakiját vékony ecsettel vidd fel az arcodra,de ügyelj h gyúlékony helyre ne menj,hátha gázokat termel..ha ezzel kész vagy,napozz egyet,majd hagyd a sminkelést...inkább segits otthon fát pakolni,az hasznosabb. bal lábom ikrás.
2015. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 évesen baromira nem kell smink...
2023. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!