Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni. Az elképzelés már meg van, csak még egy kis ötletet kellene mintámmal kapcsolatban. Hol találhatnék képeket?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van képe? Vagy internet oldal címe? Mert azt szívesen venném. Én halak jegyben születtem és azt szeretném magamra varratni, persze nem olyat ami vissza köszön másokrol.
2008. aug. 25. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rajzolni akkor rajzold le és utána vagy közbe hátha jön még valami amit változtatnál vagy hozzá raknád,ha képet kapsz azt már valaki megcsináltatta és akkor nem biztos hogy csak 1 olyan van
2008. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már neten van valahol minta, akkor olyan már biztosan van valakinek. Van egy csomó tetoválóművész oldala a neten, képekkel. Googleba beírod, hogy tetoválás, és végignézed az összeset. Vagy rajzolsz magadnak mintát, vagy megkérsz egy ismerőst. Na meg ha elmész a tetoválószalonba és elmeséled az elképzelésedet, akkor a tetováló is megcsinálja a mintát... persze az plusz idő és pénz.
2008. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze már én is nézegettem de a horoszkoponak megfelelö tetoválást nem igen találtam...én rajzolni nem nagyon tudok valami szépen. Persze tudom hogy meg csinálja a tetkos nem is azzal van a baj csak már ugy szeretnék oda menni hogy már tudom h milyet, hogy nézzen ki stb....nem az hogy figyu passz old meg...de azért köszönöm
2008. aug. 27. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A tattooszexard.hu-t tudom ajánlani, igaz, hogy itt már elkészült tetoválásokról vannak képek, de esetleg segít valamit :)
2008. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!