Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó a legjobb?

Melyik alapozó a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan alapozót keresek ami kb 2 ezer ft körül van,és tényleg jó,rendesen elfedi a bőrhibákat. Most az olajmentes garnier bb krémen gondolkodom arról mik a vélemények? Szépen fed?
2015. márc. 24. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Garnier BB krémek semmit nem fednek, ha neked jó fedésű alapozó kell akkor nem jó választás. Ha BB kell akkor Eveline vagy Holika a legjobb. De nem alapozók szóval olyan fedést ne várj.

Alapozóból jó fedésűek a Bourjoisok, de kissé drágább. Nem vészes, 4000 ft körül van. Közepes fedésű olcsóbb: Rimmel Lasting Finish. Ez 2000 ft alatt szokott lenni.

2015. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a garnier bb-nek közepes a fedése, de elég gyér a színválasztéka, és alkoholos, nekem kiszárította az amúgy full zsíros bőrömet.

alapozóból tudom ajánlani a rimmel lasting finish nude-t, 2000 körül van az ára, rossmannban sokszor akciós 1500 ft-ért. nagy a színválasztéka, jók az összetevői, közepes a fedése.

ha sok a bőrhibát, ami átüt az alapozón, tegyél rá korrektort.

: )

2015. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja a holika holika bb-k jók amúgy, de azokból csak egy szín van
2015. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Catrice all matt plus
2015. márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be szerintem,érdemes kísérletezni.


Nekem pl a maybelinne affinitone

2015. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes kísérletezgetned, mert tényleg mindenkinek más jön be. Nekem volt olyan kedvenc alapozóm, amit sokan utáltak, de volt közönségkedvencem is ami nekem speckó nem használt semmit.


Nekem pl. nagyon bevált a Garnier BB krémje, pedig sajnos elég randa a bőröm. :( Az olajmentes változatot használtam; szépen fedett, eltüntette a bőrhibáimat is. Sajnos azért hagytam abba a használatát, mert nagyon fehér a bőröm és még a világos árnyalata is sötét volt.


Amik nekem még bejöttek ebben az árkategóriában: Maybelline Affinimat, Miss Sporty Matte Finish / So Matte, meg talán a Catrice All Matt-ja sem volt rossz. :)

2015. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2000ft körül nekem csak a Catrice alapozók váltak be,illetve a Rimmelnek egy alapozója.

Szerintem megéri egy kicsit drágább alapozóba befektetni,főleg ha több bőrhibád van. Sokkal szebb a fedésük, illetve kevesebb is kell belőlük,így lassabban is fogynak.

2015. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már sok fajtát kipróbáltam de nem igazán tüntették el a hibákat. Használtam soliteint alapozót,bb krémeket,jelenleg helia d bb krémet használok ami kb olyan mintha fel se kentem volna.
2015. márc. 25. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Douglasba menj be és kérdezd meg mit ajánlanak. És ne félj drágább alapozót venni, mert sokkal tovább kitart mint az olcsók... ha így nézed nem annyira drágább. Viszont sokkal jobb minden téren.

Soliteint? Helia BB? Ezek kb mindennek a legalja, ha alapozót akarsz akkor ott kezdd hogy Bourjois, Estée Lauder, Clinique. Ezek tényleg fednek is.

2015. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. legalja? a legalja a lora meg a kínai vackok... jó, a soliteint tényleg nem jó alapozó, de a kézkrémjük igen, a helia d meg aztán tényleg nem a legalja... igaz hogy nekem az se jött be de csak a színválaszték miatt. nekem a középkategóriás maybelline vagy rimmel alapozó is ugyanannyi ideig tart ki mindennapos használattal mint a clinique és az el, ráadásul míg az el és a clinique az én világos bőrömre nem is gyárt alapozót, addig a rimmel vagy a manhattan igen...
2015. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!