Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem túl drága, de jó fedésű...

Nem túl drága, de jó fedésű alapozó?

Figyelt kérdés
Olyan alapozót keresek ami 2ezer ft körül van, és jól fed mert elég sok bőrhibám van (pattanásokból visszamaradt piros foltok pl.) eddig bb krémet használtam.
2015. márc. 29. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Olcsón nem találsz ilyet, a magas fedésű alapozók 4000 ft-nál kezdődnek.

Neked inkább nem alapozó kell hanem egy jó korrektor, azzal bekencézed a foltokat, arra rá akármilyen BB vagy alapozót ecsettel felvinni, mert úgy jobb a fedés mintha kézzel csinálod, és kevésbé keni el alatta a korrektort és aztán még ahol átlátszik a bőrhiba oda újra egy kevés korrektor. Púder. És kész a tökéletes bőr. Olcsón.

Korrektorból Catrice Camouflage-et ajánlom.

2015. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem érdemesebb összegyűjtened egy high end termékre. Vagy kérde ezt szülinapodra, névnapra. Nem fogod megbánni es egy évig lesz egy szuper alapozód, amiből kevés is elég.


Az olcsóbbakból a mayballine affinitone nagyon szepen fed, csak sajnos nem tartós illetve egy leheletnyi púderrel par órat tenyleg hibatlan a fedes. A loreal perfect match mar jobb, de dragabb is azt hiszem. En mar reg nem kíserletezem drogerias alapozókkal amennyit elköltöttem rájuk, hogy megtaláljam az igazit...

2015. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) első válaszoló jó ötlet a korrektor,utánna is néztem a catrice korrektornak,és szinte csak jókat írnak róla.Jöv héten megyek is venni. ;)
2015. márc. 29. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

a catrice camouflage-zsal vigyázz, mert bár iszonyat jól fed, nem könnyű szépen eldolgozni, és sok póruseltömítő anyag van benne, mint a krémes-stiftes korrektorokban általában, szóval ha pattanásra hajlamos a bőröd, akkor kipattoghatsz tőle.

én essence folyékony korrektort használok több rétegben, szépen halványít. alapozóból rimmel stay matte mousse nagyon jól fed, a lasting finish nude sem rossz.

2015. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!