Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyári, tavaszi, téli vagy...

Nyári, tavaszi, téli vagy őszi típus vagyok?

Figyelt kérdés

Fehér, de nem hófehér bőr, kissé lilás, mert átüt a bőröm, elég vékony.

A hajam hamvas világosbarna, a szemem szürkéskék.


(a fekete és a fehér szőke nem áll jól. De a hamvas szőke, középszőke és a barnák jól állnak)


Szerintem jól állnak nekem a kékes árnyalatok, a zöld, a türkízkék és a rózsaszín árnyalatok,és a lilák.


Bár a feketét imádom.


Milyen típus vagyok? Tudom, hogy mik a leírások, de szerintetek?

(én a nyárira vagy télire vagy tavaszira tippelek)


2010. febr. 18. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem téli vagy.
2010. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legvalószínűbb, hogy nyár típus vagy.

Őszi és téli tuti nem :)

2010. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tanácsolnám, hogy nézd meg ezt az oldalt, ebben részletesen írnak mindegyik típusról! Össze tudod vetni a különbségeket és be tudod sorolni magad!


[link]

2010. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy nyár típus vagyok, mert a természetes szőke jól áll, de a festett fekete haj borzasztóan?
2010. febr. 18. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Az oldalt ajánló válaszoló lennék:

szerintem tél típus vagy (én is), de ha beírod a google keresőjébe, hogy téli típus, az első 4-5 találat szuper jellemezéseket ad! Ajánlom!

2010. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fehér bőr és szürke szem abszolút téli típus, úgyhogy szerntem biztosan az vagy, a többi sztem kizárva.
2010. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szürkés kék a szemem. De a téli típusokat mindig fekete hajjal ábrázolják, és nekem borzasztóan áll a fekete haj! akkor is lehetek téli típus?
2010. febr. 18. 16:14
 8/10 A kérdező kommentje:
és sötétszőke a szemöldököm.
2010. febr. 18. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! én modellkedem és ilyesmikből vizsgáztam :D egészen biztosan állíthatom h nyár típusba tartozol...:)
2010. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó válaszoló. Én is bele olvastam és a nyári jobban illik rám, mint a téli:)
2010. febr. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!