Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel lehet fület tágítani?

Mivel lehet fület tágítani?

Figyelt kérdés

először fültisztító pálca volt benne a pamacsos része nélkül (1 napig) majd most 3 napja tollbetét van benne.

a nyalóka pálca még nem megy bele:/ mivel tudnám folytatni a tágítást? (a fülemet mindennap fertőtlenítem és krémezem.)14/l


2015. ápr. 2. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
8-as fúrószárral. Undorító amit csináltok. :)
2015. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Fültágítóról még senki nem hallott felétek?
2015. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, az ilyen emberek miért kezdenek testmódosításba, könyörgöm?!

Vegyél tisztességes ékszert a boltban, akár csigát, amivel tudsz haladni! Ne ilyen szarokat dugdoss a füledbe, ki tudja, melyiktől fog lerohadni a fél füled! Nem véletlenül készítik a fültágítókat szilikonból vagy nemesacélból. Ha már elkezded tágítani, ne az ékszeren spórolj!

Nyalóka pálca meg tollbetét, az eszem megáll...

2015. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%

Válaszolók valakinek nincs pénze elmenni ilyen boltokba és 1000 forintokért megvenni különféle tágító cuccokat.

Valószínűleg a kérdező még nem felnőtt hogy keresete legyen így csak a szülei pénzén tudná megoldani és lehet hogy nincsenek pont abba a helyzetbe hogy csak ki szórják a pénzt mert fontosabb dolgokra kell költeniük.

Kedves válaszoló én úgy kezdtem hogy fültisztító pálca utána tollbetét utána pedig ecsetekkel tágítottam.Fokozatosan cserélgettem mindig 1-2 mm eltérésekkel.Én még az általános iskolás ecseteket használtam erre a célra.Utána pedig filctoll kupakokkal tágítottam.

2015. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.ha neked nem tetszik ez van, nekem igen.

2-3. Azért rakok ilyen "hülyeségeket" a fülembe mert a szilikont már megvettem, de ahhoz valamivel fel kell húzni. A nem fogom szüleim pénzét szettekre dobálni

2015. ápr. 5. 20:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen a választ :) További válaszokat is szívesen fogadok :)
2015. ápr. 5. 20:17
 7/8 I.B.T. ***** válasza:
Péniszgyűrűvel.
2015. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yrázimá válasza:
Kedves kérdező és #4-es. Most 2023 van. Az Aliexpress-en 2000-ért rendeltem szettet amibe a kiszállítás is benne van. 2000 forint azért ha valaki azt mondja akkor én nem hiszek neki. Én is nehéz családból jövőd de Kínából rendelni vicc.
2023. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!