Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítóm van, megrepedt...

Fültágítóm van, megrepedt volna alvás közben a fülem?

Figyelt kérdés
Üdv! Múlthét hétfőn értem el a fülemmel a 18mm-t, és tettem bele a 18-as fültágítót. Nem tágítom nagyobbra, viszont múlthét szerda körül felkeltem reggel, és azt vettem észre, hogy picit véres volt a fülem, a fülcimpa alsó részénél, kívül. Hát úgy voltam vele, hogy szépen fertőtlenítgetem, és majd elmúlik. Nos, hát úgy is tűnt, hogy el fog múlni, ugyanis ez a valami, ami sebeken szokott keletkezni, ez a picit szilárd anyag, ami leesik a sebről, ez már a fülemen nagyon kezdett fakó lenni, és úgylátszott, már közel van a leeséshez, szerintem ha picit dörzsöltem volna a fülem hajmosásnál, le is esett volna. Viszont most hogy felkeltem, újra vérzett ugyan ott a fülem, mégis mi történt? Rosszul alszom, hogy valahogy meghúzom a fülem? Vagy ezt hívnák úgy, hogy megrepedt a fül? Szép lassan tágítottam, egyedül az utolsó 1 mm-t gyorsítottam el, ugyanis 16os volt a fülem, 2 napra tettem be a 17es tágítót, az után ment is bele a 18as fültágesz, mert nem voltam türelmes, de nem fájt amikor a fülembe raktam a tágeszt. Mégis mit csináljak, hogy gyógyuljon ez a seb alul a fülemen?
2015. ápr. 3. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kivetted a tágítót, és megnézted rendesen? Én kenném Betadine-nal, az mindig jó, fertőtlenít és gyulladáscsökkentő.
2015. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kivettem és ránéztem, belül nincsen semmi seb vagy hasonló, olyan amilyennek lennie kell. Szerintem akkor veszek azt, és kenegetem vele, eddig arcszesszel fertőtlenítettem de akkor kipróbálom azt is, köszi!
2015. ápr. 3. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Olyan vicces, amikor az emberek nyúzzák a bőrüket, és a szöveteiket a fültágítóval, aztán meg kétségbeesnek, hogy a fülüknek ez nem annyira tetszik, és néha-néha feladja :D
2015. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!