Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok kinek milyenek a...

Csajok kinek milyenek a körmei most? Milyen a kedvenc manikűr fajtátok?

Figyelt kérdés
Írjatok életkort is beszélgessünk.

2015. ápr. 12. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

kicsit hosszabb, de nincs kifestve

18/l

2015. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

7-8 éve nem festem a körmöm semmivel. Meg van növesztve, jelenleg fél centis a "fehér rész" és le van reszelve mandulaalakúra. Ennél hosszabbra nem növesztem.

Mindig ilyen - kivéve, ha az egyik letörik, akkor levágom az összeset - , szóval ez a kedvencem.

25

2015. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit hosszabb, nude színű.
2015. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretem magamon a hosszú körmöket. :)


Jelenleg pár milisek a fehér részek, le vannak reszelve mandula alakúra és színtelen lakk van rajtuk. :)


17/L

2015. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél egy picit szürkésebb.

2015. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem lovas körmöm van. :D

Értsd: lovagolok és mindennap bemegy a piszok alá :) amúgy teljesen rövidre van vágva, mert csellózok is. Ritkán festem.

18/L

2015. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Gyönyörű retkes körmöd lehet akkor.
2015. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem szombaton volt korallos és a gyűrűs ujjamon is csak arra még csillámot is festettem. Vasárnap pedig sötét lila. Régebben rágtam a körmöm és mindig kicsi volt ezért amióta lszoktam róla azóta mindig hosszú :)

Suliba pedig babarózsaszin fehér pöttyökkel :D. 13L

2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rövid fekete halálfejes mintával a gyűrűsön pedig rózsaszín fekete kockás fehér alapon.

Mindig magam csinálom a körmömet ^^ szeretek rajzolni és így mókásabb

15/L

2015. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Mégis miért lenne retkes a körmöm? Attól még igenis ápolt, hogy nincsenek hosszú épített meg zselés meg ilyesmi körmeim. Ez egy poén akart lenni, és úgy látom nem vetted a lapot. (Azért megnézném, hogy amikor levakarsz a lóról egy 10 centi vastag sárréteget, hogyan néznek ki a körmeid... de nem jelenti azt, hogy utána nem tisztítom ki.)
2015. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!