Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rosszul állna az orromban egy...

Rosszul állna az orromban egy piercing?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A kérdésem az lenne, hogy tényleg csak tökéletes orrba való piercing? Karikát szeretnék majd oldalra, kb ekkora orrom van, mint ezen a képen, de nincs ekkora orrlyukam, csak fele ekkora. Nem hiszem hogy csúnya lenne, picit nagyobb a "normálisnál". Ezt nagyon kiemelné egy piercing?


[link]



2015. ápr. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
jó lehet, ha olyan arcod és stílusod van hozzá. amúgy igen, kiemelnié.
2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen tapasztalom, hogy az emberek a legelőnytelenebb részeikbe tetetik a piercinget, ráadásul a csúnya emberek különösen hajlamosak erre.
2015. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne. Viszont nekem kicsi orrom van es nekem nemis dombos hanem mint egy csuszda majdnem pisze de megsem az orrlyukam meg mint ket borso. Felek h hulyen allna pedig enis szeretnek :/ Egyebkent baratnomneknilyen orra van es valami eszmeletlenjo az ilyenben a karika :)
2015. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld mindenkinek, még jöhet válasz. :D

Elsőnek:igen olyan a stílusom, hogy illik hozzá, vagyis illeni fog, majd nyáron szeretném. Még gondolkozom rajta, de már olyan rég kigondoltam. Csak itt gyakorin láttam, hogy lehet nem előnyös picit nagyobb orrba. :/

2015. ápr. 12. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem állna rosszul. Ha a stílusodhoz meg passzol, akkor tényleg nincs benne semmi kivetni való.

Nyugodtan vágj bele ;)

2015. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsit kiemelné az orrod, de jól nézhet ki a megfelelő ékszerrel.
2015. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi nektek!! :D
2015. ápr. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!