Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Matt szemhéjpúdert próbálta...

Matt szemhéjpúdert próbálta már valaki kontúrozáshoz használni?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb bronzosító sárgás árnyalatú, nem igazán lehet velük jól kontúrozni, és alapból nem is erre valók. Ezért gondoltam pl. az essence matt szemhéjpúderére, 15 hazel me not árnyalatára. Esetleg próbálta már valaki?

2015. ápr. 15. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Essence termékeket nem ismerem, de én is szemhéjport használok kontúrozásra, mert a kedvenc makeup márkámnak nincs kontúrozója. Teljesen jó:)
2015. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szoktam szemhéjpúdert használni, pont emiatt. : ) ez az essence szép hamvas, nekem catrice-ből van ugyanilyen, azzal szoktam kontúrozni. ha az essence tényleg matt, akkor nyomasd. : )
2015. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!