Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózásra smink kérdés...

Tablófotózásra smink kérdés (SOS)?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a tablófotózásom, de most teljesen elbizonytalanodtam magamban..

Én nem vagyok az a sminkelős típus, suliba néha-néha, ha olyan kedvem van felteszek egy kis szempillaspirált, de ennyi a max...

Gondoltam, hogy a fotózásra bevállalok többet is, de nem vagyok benne biztos. Úgy nézne ki, hogy: szempillaspirál, esetleg egy kis korrektor és egy kb a szemhéjam színével megegyező, de csillogó szemhéjpúder.

Aztán ahogy elnéztem magam lehet hogy a szemhéjpúder sok lenne...

Ti mit gondoltok?? Előre is köszönöm a válaszokat!!!



#tabló smink
2015. ápr. 15. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
A lényeget kihagytam: 14 éves vagyok...
2015. ápr. 15. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lenne a színes szemhéjpúder!


Az lenne a legjobb, ha úgy tudnád kisminkelni magad, hogy a fotón nem látszik, hogy ki vagy sminkelve, csak jobban nézel ki, mint amúgy! :)


Akár alapozót is felvihetsz, vékonyan, de a szemhéjad csak natúr színekkel fesd ki szerintem, a szemcsücsök felé picit sötétebben esetleg.

2015. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Igazából a sminket úgy meg tudom csinálni hogy alapból ne látszódjon, de olyan nyakkendőt kaptunk, aminek hát ilyen csillogóbb-világítóbb anyaga van, és szerintem így egy kicsit túl "világítanék" a képen :D

2015. ápr. 15. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sminkelj úgy, ahogy amúgy is szoktál :) (egy tipp: az arcod ki lesz retusálva, szóval bőrhibák stb nem gond)

Szerintem a szempillaspirál elég. :)


Én kb ugyanígy voltam! Nem szoktam sminkelni, csak szempillaspirál és néha szemceruza. Amikor tablófotózásom volt (12.-es vagyok) akkor se csináltam magammal semmit! Úgy is nézek ki a fotón, amilyen vagyok, nem valaki más néz vissza. És szerintem ez a fontos, mert akkor lesz jó képed, ha önmagadat adod. :)

2015. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Végül a sima szempillaspirálnál maradtam, mint a többi lány az osztályban :) A legnagyobb gond pedig nem is a sminkkel volt, hanem azzal,hogy nem tudtam mosolyogni :D
2015. ápr. 16. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A jobb féle fotósoknál sminkelik a lányokat - ha ahova mész ott nem, akkor érdemes, mert a fotón látszani fog eléggé, ha nem sminkeltek ki. Viszont ha te ebben nem vagy járatos kérj meg valakit h sminkeljen ki - anyud, nővér, barátnő csak van... mert az mégrosszabb ha rosszul sikerült smink mint a semmilyen.
2015. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fotóshoz mentünk, hanem az egyik tanárunk-aki igazából az "iskola fotósa"- fotózott le minket :)
2015. ápr. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!