Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A porcfülbevalómnál a fülem...

A porcfülbevalómnál a fülem hátsó részén kisebb dudor alakult ki a szúrás utáni kb 2. hónapban? Többi lent.

Figyelt kérdés
A környéke kicsit fel is van püffedve, nem gennyes csak ott egy pukli, de csak akkor érzem egy picit, ha megforgatom a fülbevalót. Nem is látszik kívülről semmi rendellenesség. Egyébként orvosi fém. Mit csináljak? Help :(

#fülbevaló #porcfülbevaló #fülbevaló porcba
2015. ápr. 18. 09:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincsen vele semmi baj, de azért mutasd meg valakinek. Barátnőmnek begyulladt, begennyesedett a füle, műteni kellet. Most plasztikai sebésszel rendberakatja,mert az nem érdekli, hogy mások mit mondanak, de önmagán nem szereti látni.(neki is porcfülbevalója volt, valószínűleg a nő nem figyelt oda eléggé.)
2015. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a kozmetikus, hogy ez nem gyulladás, mert nincs benne genny:/ csak nem igazán tudom hogy kenjem-e valamivel
2015. ápr. 18. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gyulladás, néha kialakulhat ilyesmi. Nekem nem is porcban lett fülbevaló lyuk lőve, mégis megkeményedett kicsit és nekem is lett minimális dudor, néha reagálhatnak így a szövetek. Szerintem nem kell vele foglalkoznod, de ha idegesít, mutasd meg egy orvosnak.
2015. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Nekem összesen a 2 fülemben 9 fülbevaló van. Van amelyik már 4 éve megvan, van amelyik meg 3-4 hónapja.

Nekem szinte az összesnél volt egy kis ideig olyan kisebb dudor, de később szépen begyógyultak.

Az egyiket 5 hónap múlva kiszedtem és hagytam benőni, mert nagyon csúnya sebes volt. Azóta már kilövettem újra ugyanott és mostanra már semmi bajom sincs vele.

És tavaly nyáron pedig kettőt kivettem (akkor még összesen 11 volt), mert csúnyán begyulladtak. Azóta sem lövettem ki őket újra, de még nem is tervezem egy ideig.. Mikor kiszedtem akkor még nagyon fájt és sírtam is (előbb kellett volna intézkednem).

Szóval én annyit tanácsolok, ha elkezd jobban püffedni, jobb, ha kiveszed még nincs késő!

Ha van valami kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor nyugodtan kérdezhetsz priviben! ;)

2015. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Ja és naponta min. 3x kenjed 3%-os hidrogénnal!! :)
2015. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!